Či už ste pravidelným hráčom, alebo hernú konzolu zapínate iba sporadicky, veríme, že aspoň jednu hru z dnešného videa ste si už mohli vyskúšať na vlastnej koži. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, aký je veľký jej herný svet?

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Video od MetaBallStudios vám to dokonalo ukáže, pričom vás prevedie porovnaním tých najlegendárnejších herných titulov.

Ak ste si napríklad mysleli, že GTA V má obrovskú mapu a len veľmi málo hier ju svojimi rozmermi prekonáva, verte že sa mýlite.

V skutočnosti je tu ešte množstvo iných a častokrát aj starších titulov, ktoré samotné GTA ďaleko predbiehajú. Do komentára nám nezabudnite napísať, ktorá hra je vaša obľúbená. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here