Spoločnosť CD Projekt RED ponúka jedinečnú príležitosť ponoriť sa do rozsiahleho sveta svojho úspešného titulu Cyberpunk 2077 úplne zadarmo. Týmto dáva šancu hráčom po celom svete. Ide o jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí boli na vážkach, najmä po rozpačitom uvedení hry na trh v roku 2020, či si Cyberpunk 2077 kúpiť alebo nekúpiť.

Napriek tomu, že titul koncom minulého roka oslávil svoje tretie narodeniny od vydania, vývojári ho stále vylepšujú a v rovnakom období vydali aj dôležitý patch 2.0. Vďaka tomu sa hra dostala na ešte lepšiu úroveň po stránke spracovania a herného zážitku. Problémom je, ale to, že Cyberpunk 2077 nemá k dispozícii žiadne bezplatné demo. CD Projekt RED sa preto rozhodol zareagovať.

Na to, aby si hráči mohli vyskúšať túto hru vrátane patchu 2.0 usporiadali vývojári obdobie voľného prístupu, ktoré sa začalo už v včera 28. marca o 16:00 hodine nášho času a skončí v pondelok o 8:59. Exkluzívna ponuka je k dispozícii pre hráčov PS5 a Xbox Series X|S a každý kto sa pre ňu rozhodne, si bude musieť na úložisku konzoly vyhradiť cca 100 GB voľného miesta.

Ak sa pýtate, čo bude s PC hráčmi, máme zlú správu. Pre tých nemá CD Projekt RED pripravené nič, pretože na tejto platforme nie je k dispozícii víkend s bezplatným prístupom. Okrem toho je tu ešte jeden háčik v tom, na ako dlho sa môžete ponoriť do sveta Cyberpunku.

Skúšobná verzia totiž obmedzuje hranie len na päť hodín. Po uplynutí tejto doby sa hra uzamkne a bezplatná cesta nočným futuristickým mestom skončí. Toto obmedzenie nabáda hráčov, aby si múdro naplánovali čas hrania a maximálne využili toto krátke okno, ktoré ich naplno ponorí do sveta Cyberpunku 2077.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií|23.08.2016
Môže ťa zaujímať
- Reklama -