Predstavenie nových zariadení a vydanie ďalších verzií operačných systémov môže spôsobiť, že niektoré apky nefungujú správne, pretože nie sú dostatočne kompatibilné. Našťastie však väčšinou nejde o zásadné chyby, ktoré by výrazným spôsobom ovplyvňovali možnosti ich použitia.

V prípade Instagramu to bolo ale tento rok celkom ináč. Až do vydania najnovšej aktualizácie, ktorá je dostupná len niekoľko hodín sa používatelia stretávali s tým, že niektoré príbehy sa prehrávali bez zvuku a ten sa nedal nijako aktivovať ani tlačidlami na boku zariadenia.

Pri iPhone 13 robil problémy menší výrez pre Face ID (notch)

Instagako získať followerov na Instagram účteram follow

 

Taktiež vznikal častý problém pri používaní Instagramu na najnovšom iPhone 13 (v akejkoľvek verzii) kvôli nepresnému rozloženiu používateľského rozhrania. Možno vám to príde divné, pretože uhlopriečky sú úplne rovnaké, no problémom bol skôr výrez pre senzor skenovania tváre Face ID.

Prečítajte si tiež  Európska Únia opäť tlačí na Apple. Lightningu pomaly ale isto odzvonilo

Kvôli zmene jeho veľkosti nefungovalo prednastavenie pre iPhone 12 správne, a tak sa vrchná lišta aplikácie otvárala pod stavovým riadkom. Našťastie však vývojári reagovali prakticky okamžite a všetko napravili v priebehu dvoch dní!

Napíšte nám do komentára, či ste sa s týmito chybami stretli aj vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -