Najkrajšie sviatky roka sú tu a deti sa už nevedia dočkať, kedy im Ježiško prinesie darčeky po večeri priamo pod vianočný stromček. Ako však urobiť tento zážitok ešte zaujímavejším? Použite telefón.

Predtým, než Ježiško a jeho anjelici odložia darčeky pod vianočný stromček ešte stihnú potichúčky zazvoniť, čím dajú najavo, že už sú hotoví. Samotný zvonček je však ľahko prekuknuteľný a preto vám ho odporúčame nahradiť šikovnou aplikáciou, ktorú si môžete stiahnuť z App Store úplne zadarmo.

Jej názov je Ježiško (Jingle Bell – Christmas Bell) a ponúka jednoduché používateľské rozhranie, v rámci ktorého viete zvonček aktivovať buď okamžite, alebo si dokonca na túto jedinečnú príležitosť môžete nastaviť aj časovač.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Aplikácia má samozrejme aj prémiové funkcie, v rámci ktorých si za rozumný poplatok 0,99 € môžete vybrať napríklad druh zvončeka, alebo dĺžku zvonenia. Zadarmo máte k dispozícii 5 a 10 sekúnd.

‎Jingle Bell - Christmas Bell
‎Jingle Bell - Christmas Bell
Developer: Radek Sip
Price: Free+
  • ‎Jingle Bell - Christmas Bell Screenshot
  • ‎Jingle Bell - Christmas Bell Screenshot
  • ‎Jingle Bell - Christmas Bell Screenshot
  • ‎Jingle Bell - Christmas Bell Screenshot

Časovač je potom možné aktivovať v rozmedzí od 1 až do 60 minút. Pokojne ho teda nastavte na hodinu pred večerov, telefón odložte nenápadne ku stromčeku a čakajte, kým zazvoní. Vaše deti sa budú radovať!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tento štát začína rozdávať AirTag obyvateľom zadarmo: Chce zastaviť krádeže automobilov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -