Podľa všetkého najúspešnejší seriál za posledných veľa rokov je práve Game of Thrones. Pokiaľ totiž nesledujete túto sériu, určite o nej zvyknete počuť od vašich známych či čítať informácie, týkajúce sa jej deja na internete. Dnes o nej píšeme aj my, no nie je to náhoda! Totiž TellTale pripravuje úplne novú hernú sériu práve na motív tohto úspešného seriálu. Mala by sa dostať aj na naše iOS zariadenia! 

Prvý trailer

Aj napriek tomu, že o hre stále veľa nevieme, TellTale sa rozhodol, že spolu s HBO vypustia do obehu úplne prvý trailer k Game of Thrones „Iron From Ice“. Zároveň sa objavili aj nové informácie, ktoré nám priblížia, okolo koho, čoho sa bude celý dej točiť. Pokiaľ sa však vrátime k traileru, môžme vidieť, že celá hra bude fungovať na veľmi podobnom systéme ako The Walking Dead, ktorú sme hrali a nevedeli si ju vynachváliť, je sa teda na čo tešiť!

Dej

Tak a poďme na najnovšie informácie, ktoré sa týkajú deja tejto adventúry. Samotná hra sa bude točiť okolo deja Forresterovcov, ktorí pochádzajú zo severu a kamarátia sa so Starkmi a Zimohradmi. Ich priateľstvo však nebude také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať, keďže všade naokolo sa budú objavovať osoby, ktoré budú vytvárať rôzne problémy, ako napríklad vraždy či iné intrigy. Podľa všetkých informácií budú fanúšikovia tejto hernej série ako doma!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.