Ešte v septembri 2022 spoločnosť Microsoft oznámila, že aplikácia SwiftKey pre iOS bude bez udania dôvodu ukončená a odstránená z obchodu App Store. Netrvalo ale dlho, kým firma zmenila svoje rozhodnutie.

SwiftKey je pre používateľov obľúbenou alternatívou k predvolenej klávesnici spoločnosti Apple dostupnej v zariadeniach so systémom iOS, pretože im zjednodušuje písanie.

Aj preto boli mnohí vyššie uvedeným rozhodnutím sklamaní. Teraz, len o niekoľko týždňov neskôr, však spoločnosť Microsoft uviedla, že na základe pozitívnej spätnej väzby zo strany zákazníkov vracia aplikáciu späť do App Store.

„Na základe spätnej väzby od zákazníkov bola klávesnica SwiftKey opätovne zaradená do obchodu App Store,“ uviedla pre portál The Verge hovorkyňa spoločnosti Microsoft Caitlin Roulston. Táto správa bola zdieľaná aj na sociálnej sieti Twitter.

Pokiaľ si teda chcete vyskúšať SwiftKey, alebo ste boli tejto klávesnici dlhé roky verní, máte na to jedinečnú príležitosť. Microsoft pravdepodobne nepredpokladal, že oficiálne vyradenie softvéru vyvolá u zákazníkov taký silný záujem o jeho inštaláciu.

Apku SwiftKey stiahnete na tomto odkaze. Je to zadarmo.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Swift je naozaj veľmi populárny!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -