Vývojári Zach Gage a Jack Schlesinger vydali novú kreatívnu hru pre iOS, Mac, Android a PC. Knotwords je minimalistická a elegantná logická hra, ktorej pravidlá sú jednoduché ako pri štandardných krížovkách. Pokiaľ sa do toho dostanete, v Knotwords strávite bez problémov hodiny svojho voľného času.

Namiesto toho, aby vám Knotwords poskytol nápovedu k celým slovám, ktoré budú použité v každej hádanke, umiestňuje písmená do rôznych častí, ale nie nevyhnutne v poradí, v akom budú použité.

Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať zložité, hra je navrhnutá tak, aby bolo riešenie hádanky vždy jednoduché. Obsah je navyše v angličtine, takže ak máte problémy s týmto jazykom, hra vám môže pomôcť v zdokonalení sa.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Každá hádanka má len jedno riešenie. Aplikácia Knotwords neobsahuje žiadne reklamy a je bezplatná na stiahnutie pre iOS a Mac, Android a Steam, pričom v aplikácii si môžete zakúpiť ďalšie hádanky, denné hádanky, témy, štatistiky a ďalšie položky.

Hru si stiahnete zadarmo tu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here