Mobilné zariadenia dnes ponúkajú dostatočne výkonné procesory na to, aby sme si na nich mohli zahrať náročnejšie hry v perfektnej grafike. Pokiaľ ste fanúšikmi hernej série Need For Speed, máme pre vás fantastickú správu. Na internet uniklo 18 minútové video z novej hry pre mobilné zariadenia, ktorá zatiaľ neexistuje.

Hoci o tomto pokračovaní Need For Speed v tejto chvíli nepoznáme žiadne bližšie podrobnosti, portál Gamingonphone informuje o viacerých dôležitých faktoch. Začať by sme mohli asi samotnou grafikou hry, ktorá vyzerá absolútne vynikajúco.

Samozrejme, stále je poznať, že ide len o mobilnú hru, no netreba zabúdať, že tieto zariadenia majú podstatne menšie displeje, ako monitory alebo televízory a zároveň je video len vo Full HD rozlíšení. Pri plnom rozlíšení na iPhone 14 Pro Max so 120 Hz obnovovacou frekvenciou to musí vyzerať famózne.

Jednotlivé prvky grafiky sú podľa zahraničného média použité z Need For Speed ​​Unbound, zatiaľ čo šialené pretekárske trate, prostredie a súčasti hry pripomínajú skôr Need For Speed ​​Heat.

Celá hrateľnosť sa potom nebude zameriavať na to, aby bola realistická, ale skôr na to, aby ste sa pri nej čo najviac zabavili. Tento koncept pripomína hru Asphalt 9, no v oveľa krajšie spracovanom balíčku.

Pozrite si uniknuté video nižšie a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám nová hra páči. Tešíte sa na jej oficiálne uvedenie na trh?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTÁLNE: iPhone 15 sa odhaľuje do detailov na nových CAD renderoch. Dostane väčší displej a nový zaoblený dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.