WhatsApp je aplikácia, ktorú používajú 2 miliardy ľudí po celom svete. Ak patríte medzi nich, určite viete, že prechod medzi Andoridom, iOS alebo macOS môže byť komplikovaný. Dnes vám Ján Brezina ukáže, ako to zvládnete „ľavou zadnou“.

Návod: Ako preniesť históriu WhatsApp medzi Androidom, iOS a macOS?

Jedna z najpoužívanejších chatovacích appiek na svete má množstvo výhod ale aj nevýhod. Akonáhle chcete napríklad zálohovať svoje dáta do počítača alebo prejsť medzi platformami (smartfónmi), môže to byť problém. Našťastie však existuje softvér, ktorý vám s tým pomôže. Pomocou jednoduchej počítačovej aplikácie budete schopní vykonať vyššie vymenované procesy naozaj pohodlne. Jedinou nevýhodou je v tomto prípade to, že samotný program nie je zadarmo. iTransor stojí 30$ na mesiac čo sa nám zdá popravde dosť vysoko nadstavená suma.

Na druhej strane vám ale ušetrí hodiny práce a všetko s ním zvládnete rýchlo a jednoducho. Pokiaľ teda máte na svojom WhatsAppe dôležité dáta, ktoré potrebujete zálohovať alebo premiestniť do iného zariadenia, za 30$ to vyriešite sami behom jedného večera. Pokiaľ poznáte lepšie spôsoby, lacnejšie (alebo bezplatné) programy, napíšte nám do komentára…

Prečítajte si tiež  iPhone 13 môže strašiť ľudí. Až 1/5 by si ho kvôli názvu nekúpila
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.