Netflix neplánuje podporu priestorového zvuku pro AirPods Pro a AirPods Max

Približne v polovici januára sa na internete objavila správa, že Netflix pracuje na podpore priestorového zvuku pre slúchadlá AirPods Pro a AirPods Max. Informácia potešila mnohých fanúšikov Apple. Tí sú však po terajšom zistení sklamaní.

Video-platforma uviedla, že funkciu v súčasnej dobe netestuje, čím vyvrátila všetky predošlé špekulácie. V nich sa okrem iného uvádzalo, že Netflix dostane priestorový zvuk niekedy na jar 2021. Teraz už oficiálne vieme, že to nie je pravda.

- Reklama -

V oficiálnom vyhlásení sa uvádza, že firma zatiaľ ani len neplánuje zavedenie priestorového zvuku pre AirPods Pro alebo Airpods Max. Buď sa teda počiatočná fáza skúšok nevydarila, alebo šlo jednoducho o nepravdivú informáciu.

Je zaujímavé, že sa v Netflixe rozhodli tak, ako sa rozhodli, najmä pri pohľade na iné streamovacie služby ako Apple TV+, HBO Max či Disney Plus, ktoré túto funkciu pre lepší akustický zážitok dávno podporujú.

Napíšte nám do komentára, ako sa vám páči využívanie 3D priestorového zvuku v službách, kde je dostupný. Z nášho pohľadu je to super vychytávka, ktorá vás vtiahne priamo do deja a máte pocit, ako by ste sa nachádzali uprostred scény. Na druhej strane, určite sa bez nej ľahko zaobídeme…

- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here