Petr Mára a Clubhouse

Len pred pár hodinami sme priniesli článok, v ktorom sme opisovali nový biznis s pozvánkami do Clubhouse. Ak sa chcete pridať do komunikácie s ostatnými používateľmi, musíte tu byť riadne zaregistrovaní, no a na to potrebujete vstupenku od existujúceho člena.

Je to sofistikovaný systém, ktorý má na jednej strane zabezpečiť určitú exkluzivitu a ochranu pred nechcenými osobami a na strane druhej spomaliť náhlu registráciu užívateľov, aby tento nápor zvládli servery. V podstate sa dá očakávať, že po určitom čase sa do Clubhouse dostanete bez týchto obmedzení.

Ak ste ochotní čakať, no sociálna sieť vás zaujala, pozrite si krátke video od známeho českého youtubera Petra Máru, ktorý sa jej venoval skutočne dopodrobna. Dozviete sa tu, ako to celé funguje, ako sa dostať k pozvánke od vášho známeho (ktorý ich má k dispozícii dve) a či je z nej skutočne nadšený.

Na záver vás chceme upozorniť, aby ste si dávali pozor pri nákupe pozvánok od neznámych osôb na internete. Poväčšine požadujú platbu vopred (prevodom), no potom sa navždy odmlčia. Ceny sa pohybujú na úrovni 5-20€ za kus.

Pokiaľ máte s Clubhouse vlastné skúsenosti, podeľte sa o ne spolu s nami v komentároch nižšie. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory na tento fenomén.

Prečítajte si tiež  Pomalé nabíjanie mobilu. Čo ho spôsobuje a ako tento problém vyriešiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.