Možno aj vám príde cestovanie vo vozidle kratšie, keď pri tom počúvate zaujímavý podcast na konkrétnu tému. Svoju aplikáciu má aj spoločnosť Google, ktorá ju teraz vylepšila na verziu 2.0 a sprístupnila jej podporu pre Apple CarPlay. Vďaka tomu môžete bezpečne používať Podcasty Google aj počas šoférovania.

Podcasty Google konečne podporujú aj Apple CarPlay!

Nový update prináša aj opravy niektorých chýb, ktoré trápili používateľov a celkovo zrýchľuje appku. Veľmi zaujímavou je pre fanúšikov jablkovej spoločnosti podpora Apple CarPlay. Ovládanie bude vďaka tomu bezpečnejšie. Celá aplikácia bola prepracovaná a navrhnutá tak, aby ste v nej našli jednotlivé relácie rýchlo a prehľadne. Obsahuje iba tri hlavné karty, ktorých úloha je nasledujúca:

- Reklama -

Základnou kartou je “Domov”, kde si môžete skontrolovať podcasty, ktoré aktuálne počúvate a tak isto tie, ktoré následujú (neprehraté epizódy). V druhej karte “Preskúmať” potom môžete vyhľadávať nové podcasty cez Google. Na záver tu máme ešte kartu “Pre vás”, kde aplikácia sleduje čo približne počúvate a na základe toho vám vie navrhovať relácie, ktoré by vás mohli zaujímať (bez toho aby ste ich museli hľadať).

Po novom vie softvér oznámiť používateľovi príchod novej epizódy a tak isto zabezpečiť automatické sťahovanie (aby ste si ju mohli vypočuť offline). Podcasty sú v dnešnej dobe veľmi populárne, nakoľko nám dokážu skrátiť dlhé chvíle a zároveň sa dozvieme plno hodnotných informácii. Do komentára napíšte, aké počúvate vy…

Podcasty Google konečne podporujú aj Apple CarPlay!
Podcasty Google konečne podporujú aj Apple CarPlay!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.