Pravdepodobne aj vy poznáte e-mailovú službu Microsoft Outlook, ktorú po celom svete využíva viac ako 500 miliónov ľudí. Platforma je samozrejme dostupná na všetky možné zariadenia vrátane vášho iPhonu a keďže je bezplatná, spoločnosť Microsoft musí na niečom zarábať. V tomto prípade sú to reklamy, ktorých má byť v blízkej budúcnosti ešte viac ako dnes.

Doposiaľ sme sa s reklamami v aplikácii Outlook stretávali iba v karte „Ostatné“, čo sa však podľa najnovších informácií od The Verge zmení.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ako píše zahraničný portál, Microsoft Outlook už dnes niektorým používateľom zobrazuje väčšie množstvo reklám na viacerých miestach. Dokonca sú tak invazívne, že si ich môžete pomýliť so skutočným e-mailom. A to je v takejto aplikácii obrovský problém.

Existuje riešenie, no nie je zadarmo

Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.
Zdroj: Microsoft Outlook

Pochopiteľne, aj v tomto prípade existuje riešenie, ktoré vás otravných reklám zbaví. Je ním predplatné služby Microsoft 365, ktorá obsahuje aj iné softvérové nástroje. Taktiež sa dá reklama potiahnutím prsta skryť, no po krátkom čase sa zobrazí na tom istom mieste. Zďaleka sa jej teda nezbavíte.

Prečítajte si tiež  Toto je 7 problémov, ktorými trpia AirPods a môžete sa s nimi stretnúť aj vy

Používatelia, ktorí si túto zmenu všimli začali okamžite reagovať, pričom aplikácii, ktorá mala doteraz v internetovom obchode App Store fantastické 5 hviezdičkové hodnotenie začali udeľovať negatívne recenzie. S reklamnou stratégiou teda nesúhlasia.

Pokiaľ používate Microsoft Outlook aj vy, dajte nám vedieť do komentára, či ste si túto zmenu všimli. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -