WhatsApp a zmena pozadia

WhatsApp patrí medzi najpopulárnejšie komunikačné appky na svete. Mesačné má niekoľko miliárd aktívnych používateľov, čím dorovnáva aj konkurentov z vlastných radov (napríklad Messenger). Vývojári sa teraz pokúsili o užitočnú zmenu. Ocení ju každý.

Samotná aplikácia obdržala zásadnú aktualizáciu, s ktorou sa do vášho zariadenia dostane aj možnosť zmeny tapety pre jednotlivé konverzácie. Týmto spôsobom si budete môcť oveľa lepšie individualizovať jednotlivé chaty, vďaka čomu ich aj vizuálne zvýrazníte a oddelíte.

- Reklama -

Podľa vývojárov a tvorcov neexistuje žiaden obmedzujúci limit, ktorý by vám prikazoval, koľko tapiet môžete použiť. Je to len na vás.

Aby toho nebolo málo, komunikačná aplikácia obdržala aj nové balíčky plné krásnych nálepiek. Nájdete tu dokonca aj animované nálepky, ktoré pochádzajú od Svetovej zdravotnej organizácie a šíria posolstvo hesla „Zostaňte doma“.

Napíšte nám do komentára, či sa už táto aktualizácia dostala aj do vášho zariadenia. Nám v redakcii nabehla na všetky iPhony a musíme povedať, že je to príjemné vylepšenie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.