Hudobná platforma od spoločnosti Apple je tu s nami už niekoľko rokov a za ten čas si vybudovala slušnú používateľskú základňu. Hoci je o polovicu menšia ako Spotify, aj tak má okolo 65 miliónov platiacich používateľov. Tí teraz vo veľkých počtoch nahlasovali problémy s aplikáciou. V Cupertine už pracujú na ich riešení.

Používatelia Apple Music hlásia problémy

Nové správy, ktoré sa začali objavovať počas včerajšieho večera hovoria o tom, že niektorí používatelia majú problémy s počúvaním hudby. Podľa našich informácii sa majú v službe nachádzať skladby, ktoré nie je možné prehrávať bez akéhokoľvek dôvodu. Tak isto sa niektorým ľuďom skladby počas prehrávania zastavujú. Na jednej strane to nie je nič príjemné, no na strane druhej zase vieme, že Apple o chybe vie a začalo na nej intenzívne pracovať.

Netrúfneme si odhadnúť, dokedy sa budú vyššie menované problémy objavovať, no je isté, že sú iba dočasné. Tak isto nimi nemusí nutne trpieť každý používateľ ale len niektorí podľa krajiny, smartfónu, operačného systému, zvolenej hudby atď.

Uvidíme ako sa bude situácia vyvíjať a tiež kedy ju Apple vyrieši. My sme mali za posledných 24 hodín iba jednu otázku ohľadom Apple Music, ktorá by mohla s týmto problémom súvisieť. Ťažko povedať, do akej miery ovplyvňuje používateľov na Slovensku. Ak sa vám stalo niečo podobné (ako nemožnosť prehrávania hudby alebo jej zastavovanie), napíšte nám do komentára. Budeme radi za každú jednu reakciu…

Apple Music má už 60 miliónov predplatiteľov. Patríš medzi nich? - svetapple.sk
Používatelia Apple Music hlásia problémy. Postrehli ste ich aj vy?
Prečítajte si tiež  Podľa známej analytičky bude Apple Car naozaj autom a nie službou či softvérom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.