Aj keď už okolo PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) nie je taký boom ako pred dvoma rokmi, stále sa tu nájde obrovské množstvo používateľov, ktorí si hru radi pustia na počítači, konzole alebo na svojich mobilných zariadeniach. Vývojári chcú, aby to tak ostalo aspoň najbližších 20 rokov.

PUBG by mohlo vydržať aj 20 rokov

Jeden z najznámejších battle royale titulov sa neustále vyvíja. Podľa posledných informácií sa podarilo predať viac ako 70 miliónov kópií, čo je určite obrovský úspech. Pokiaľ si hru zahráte aj dnes, určite viete, že momentálne beží jej ôsma sezóna.

Davom Curdom, riaditeľ štúdia PUBG Madison, ktoré za týmto úspešným titulom stojí prezradil, že najbližším cieľom bude, aby PUBG žilo ďalších 20 rokov. Vývojári sa budú teda ešte veľmi dlho snažiť obohacovať a vylepšovať obsah tak, aby bol titul stále atraktívny. Curdom naznačil, že najbližšie by sme sa mohli dočkať upgradu mapy Miramar.

Pokiaľ by sme sa vraj pozreli na PUBG z roku 2017 a PUBG dnes, na prvý pohľad by sme povedali, že je to úplne iná hra. Do budúcnosti by sa mal tento efekt opakovať. Uvidíme, ako to dopadne v skutočnosti a či sa odvážne slová o 20 ročnej životnosti napokon naplnia. Povedzme si na rovinu, že dosiahnuť niečo takéto nie je vôbec jednoduché a do dnešného dňa sa to podarilo azda iba niekoľkým ikonickým titulom. Hráte PUBG aj vy?

PUBG by mohlo vydržať aj 20 rokov. Tvrdia to autori.
PUBG by mohlo vydržať aj 20 rokov. Tvrdia to autori.

zdroj

Prečítajte si tiež  Aké je to riadiť krajinu počas svetovej zdravotnej krízy? Táto hra vám to ukáže
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.