Opäť tu pre teba máme skvelú hru na dlhé a nudné chvíle. Hra Down The Mountain ťa určite zabaví. Budeš ju hrať stále dookola. Tak si prečítaj náš článok, možno sa ti zapáči tak ako nám a rovno si ju stiahneš. 

Down The Mountain

Hneď na začiatku ti hra ponúkne jednu postavičku, s ktorou budeš prekonávať prekážky. Najskôr dostaneš krátke inštrukcie ako máš hru správne hrať a potom už môžeš začať v prekonávaní  prekážok. To sa na prvý pohľad zdá byť ľahké, ale opak je pravdou. Už ako sám názov hry hovorí, pôjdeš so svojou postavičkou dole z hory.  V hre sa budeš musieť vyhýbať autám, ktoré idú po kopci, alebo zvieratám.  To však nie je úplne všetko, hra má pre teba pripravené ešte rôzne zákerné prekážky. Najhoršie podľa nás je to, že keď sa zabiješ na nejakom úseku, tak novú hru začínaš presne na tom istom mieste, kde si minulú hru zomrel, takže to môže byť niekedy dosť obtiažne dostať sa ďalej a prekonávať svoje rekordy. Svoju postavičku, ktorú si dostal na začiatku môžeš po prekonanej misii, alebo za peniaze, ktoré nazbieraš v hre, vymeniť za novú, napríklad za zombie. Ešte je tu jedna možnosť ako získať peniaze alebo nové postavičky a to tým, že každý deň môžeš zatočiť kolesom šťastia a uvidíš čo vyhráš. Hra Down The Mountain je veľmi podobná hre Mountain Goat, ktorej sme už recenziu písali. Ak si ju ale nečítal tak si ju môžeš pozrieť tu!

- Reklama -

Hodnotenie

Hra je veľmi návyková a kvalita zobrazenia je na dobrej úrovni, chválime aj možnosť nastavenia kvality obrazu, keďže pri starších zariadeniach to už môže byť problém. Jediná vec, ktorú by sme chceli vytknúť je, že ovládanie je niekedy chaotické a ty nevieš kam ďalej. Privítali by sme aj rôzne levely či prostredia, ktoré by vytvárali lepší dojem z hry.

Naše hodnotenie: 75%

Down The Mountain si môžeš stiahnuť priamo tu!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.