Nenahraditeľný pomocník pre tých, ktorí majú stránku na Facebooku a nechcú všetko pridávať len cez PC, ale cez mobil. Skús to a uvidíš, aké je to jednoduché.

Základ je stránka

Ako sme spomínali vyššie, appka je určená primárne pre majiteľov stránok na Facebooku. Takže ak stránku už máš, stačí sa len prihlásiť cez tvoj účet na Facebooku a automaticky sa do appky pridajú všetky tvoje stránky, ktoré spravuješ, alebo  si na nich editor. V menu stránky máš zoznam spomínaných appiek a v dolnej časti sú ďalšie nastavenia, ktoré ti môžu pomôcť pri správe stránok. Ak si vyberieš jednu, ukáže sa ti jej časová os príspevkov, počet lajkov, dosahu a zvýraznenia cez reklamu na Facebooku. Ak klikneš na dosah, ukážu sa prehľadné grafy, ktoré príspevok dosiahol a tak môžeš vidieť aký bol úspešný. Rovnako prehľadne funguje aj vytvorenie reklamy alebo len zvýraznenia. Ak chceš niečo pridať, klikni na ikonku hore na pravom okraji, kde máš na výber medzi klasickým postom, fotkou, videom či eventom. V prípade, že potrebuješ upraviť príspevok, klikni na šípku dole v v hornej časti príspevku napravo, kde sa ti zobrazí celá ponuka úprav. V dolnej lište sú možnosti zobrazenia časovej osi, podrobných štatistík, prijatých správ, upozornení či ďalších nastavení, kde nájdeš napr, informácie o nových lajkoch, tvoje koncepty príspevkov, naplánovaných príspevkoch a ďalších možnostiach. Priamo v appke môžeš meniť profilovú fotku stránky alebo titulnú fotku, buď priamo odfotografovaním, alebo výberom z knižnice.

- Reklama -

Hodnotenie

Appka je akýmsi základom administrácie stránky na Facebooku prostredníctvom iPhonu. Je dokonalým spoločníkom, ktorý v sebe ukrýva všetko to, čo je dostupné aj cez klasickú verziu na PC. Jediné čo vytýkame je absencia slovenčiny.

Celkové hodnotenie: 4,9/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Facebook Pages Manager (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 23.0

Môže ťa zaujímať
- Reklama -