Vo svete hier v App Store sa občas nájde hra, ktorá je veľmi dobre ovládateľná, pekne spracovaná a nestojí veľa. Popravde, “pixelové” hry nevyužívajú to, čo nové iPhony v sebe majú. JELLIES! nie je náročná na výkon, ale vďaka svojej veľkosti si zaslúži uznanie a stojí za stiahnutie.

Hra začína rozrezaním  ryby a krátkym príbehom, čo sa hlavnému hrdinovi stalo. Chudák, ktorý prišiel o prsty kvôli príšerkám Jellies. Hra má tri módy. Prvý je pre jedného hráča, druhý multiplayer hráš so súperom, ktorý ti bude vybraný z internetu a posledný je nekonečný, s ktorým budeš hrať ako chceš donekonečna.

- Reklama -

Jellies! Au.

V prvom leveli ti bude ovládanie hry predstavené a budeš si môcť skúsiť ako potvorky Jellies ničiť. Najjednoduchší spôsob je ten, s ktorým budeš spájať Jellies rovnakej farby. Po zničení zmiznú, ale ich počet sa bude neustále vyrovnávať, vďaka čomu budeš mať stále čo robiť, pokiaľ bude v hre dostatočný počet Jellies rovnakej farby.

Počas hry môžeš použiť triky, s ktorými bude ničenie rýchlejšie napr. tak, že označíš Jellies rovnakej farby do kruhu a tie, čo v ňom ostali, budú zničené. Ak vychytáš situáciu, kedy ti to naozaj výjde, počet bodov ti pekne porastie. Prechádzaním levelov sa posúvaš ďalej k tomu, aby bezprstému chlapíkovi prsty opäť narástli a získavaš aj témy, ktoré menia výzor hry.

Kladne hodnotíme animácie, ktoré sú veľmi pekné, modernú hudbu a taktiež aj ovládanie hry. Tri módy hry zabezpečia stále nové levely, ktoré nikdy nebudú rovnaké.

Hodnotenie: 8/10

 

[appbox 853087982 appstore ]
Môže ťa zaujímať
- Reklama -