Ďalšia klasická skákačka, tentoraz z prostredia oblakov s mnohými nástrahami, ktoré musíš prekonať. Na konci článku ti poradíme, ako hru hrať bez zbytočných reklám. 

Ľavo a pravo

Kosmo nie je len taká obyčajná hra, ktorú hráš iba jednoduchým ťukaním na displej. Pri niektorých tématicky podobných hrách je to už doslova nudné, že ju ovládaš iba ťukaním na jednom mieste. Kosmo ovládaš ťukaním na ľavej a pravej strane a panáčik sa pohybuje hore sám. Cestou hore sú vôkol biele oblaky, ktorým sa môžeš, no nemusíš vyhýbať, keďže ak do nich narazíš, nič sa nestane. Naproti tomu, ostatným nástrahám ako padáky, bomby a vzducholode so zobrazením lebky. Počas toho ako ideš hore a vyhýbaš sa nebezpečným predmetom, zbieraš čo najviac zlatých mincí, za ktoré dostávaš body. Čím vyššie sa dostaneš, tým je aj tvoje skóre vyššie. Každou hrou sa snaž prekonať svoj doterajší rekord a ak sa ti stane, že predčasne skončíš, máš možnosť v hre pokračovať.

- Reklama -

Ako som už spomínal v úvode, počas hry Kosmo, ale aj iných hrách, ktoré počas hry nevyžadujú internetové pripojenie sa reklám zbavíš veľmi jednoducho. Vypni Wi-Fi alebo mobilné dáta.

Hodnotenie

Pekné spracovanie nenáročnej hry po tom, ako sa do nej dostaneš sa nebudeš môcť odtrhnúť.

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.1.2

Naše celkové hodnotenie: 80%

KOSMO
SvetApple.sk – Kosmo

Stiahnuť z App Store Kosmo (zadarmo)

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here