Poznáš to, sedíš v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý ťa vôbec nezaujíma. Poprípade cestuješ ráno v autobuse a počas tejto cesty máš chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre teba je ako stvorená veľmi zábavná hra Mad Skills Motocross 2. 

Mad Skills Motocross  2

Ak si milovníkom motokrosu, tak táto hra ťa určite osloví. Mad Skills Motocross  2 je veľmi jednoduchá hra a ľahko sa ovláda. Ovládanie pochopíš hneď, veď svoju motorku ovládaš iba plynovým pedálom, alebo balansuješ pomocou dvoch tlačidiel. Grafika hry je slušná a jednoduchá. Hraním si otváraš nové misie. Za plnenie úloh sa ti odomykajú nové motorky,každá z nich je rýchlejšia a lepšie ovládateľná. Čo je  ale na hre to najzaujímavejšie, je multi-player. V Mad Skills Motocross  2 môžeš hrať so svojimi priateľmi z Facebooku alebo hrať s úplne neznámymi ľuďmi z celého sveta. V multiplayeri získavaš XP, ktoré ti odomykajú rôzne vylepšenia tvojej motorky alebo tvojho jazdca. Farbu motorky a jazdca si môžeš zmeniť podľa toho, ako sa ti bude páčiť. Ďalej si ešte môžeš na svoju motorku napísať tvoje obľúbené číslo.  Hra ponúka ajďalšie prekvapenia tak si ju stiahni a vyskúšaj si  Mad Skills Motocross 2 sám.

- Reklama -

Hodnotenie

Zábavný pocit z hry dotvára aj slušná grafika, ktorá sa ti bude páčiť. Hra nemá veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 289 MB je primeraná. Hra je dostupná úplne zadarmo.

Celkové hodnotenie: 4/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Mad Skills Motocross 2 – Turborilla

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.