V kategórii Produktivita, ktorú nájdeš v App Store nájdeš veľké množstvo aplikácii určených na to, aby si mal všetky e-mailové kontá pekne pokope v jednej aplikácii. Prečo? V prvom rade preto, lebo je lepšie spravovať a odosielať e-mailové správy v jednej aplikácii. Mail Pilot 2 patrí medzi ne a to nielen preto, že ti prácu uľahčí, ale aj kvôli jednoduchému ovládaniu a prostrediu.

Začneš jednoducho pridaním tvojho e-mailového konta. Mail Pilot 2 automaticky určí, aký typ konta máš a pridá odporúčané nastavenia. Ak chceš appku iba vyskúšať, pridaj si len jedno konto namiesto viacerých. Neskôr si ďalšie kontá môžeš pridať v nastaveniach.

- Reklama -

Inbox je prehľadný s možnosťou nastavení, čo sa so správou stane ak použiješ gesto posunutia do strán. Posunutím doľava správu presunieš do priečinku Complete, čiže vybavené správy a do druhej strany si vybranú správu pripomenieš o jeden či viac dní. Ak správu otvoríš, v dolnej lište nájdeš ikonu odpovede, odpovede pre všetkých, preposlania a vybavenej správy. Zaujímavou možnosťou je tlačidlo Move, kde môžeš správu presunúť do priečinku, ďalej vymazanie správy, pridanie do zoznamu, dať nabok a odbavené. Takúto podobnú vlastnosť appky má máloktorá a možno jediná appka.

Správu začneš písať kliknutím na ikonku ceruzky v pravom hornom okraji a ak chceš koncept zrušiť, posuň správu dole alebo ju ulož do konceptov. Rovnakým posunutím dole, ale tentokrát Inboxu sa zobrazia rozšírené možnosti, medzi ktorými nájdeš odbavené, odložené, odoslané a vymazané správy. Medzi správami môžeš aj vyhľadávať použitím tlačidla Search. Úplne dole je zoznam tvojich e-mailových kont, ktoré môžeš v prípade potreby upravovať alebo pridať nové.

Naopak, úplne hore v hornej lište nájdeš pomocníka, pripomienky a zoznamy. Ikonka ozubeného kolieska ukrýva všetky nastavenia, kde nastavíš napr.  farbu témy appky, gestá posunutia. V nastaveniach účtov nastavíš podpis v správach alebo aj to, v ktorom priečinku budú odbavené správy, keď sa do konta prihlásiš cez web na počítači.

Naše hodnotenie: 75%

The app was not found in the store. 🙁

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -