Od dnešného dňa sa modelový rad iPhone 14 oficiálne dostáva do predaja. Navzdory tomu, že v porovnaní s minulou generáciou sme sa nedočkali až toľkých zmien a inovácií, predobjednávky dosiahli veľmi solídne čísla. Jeden model však vyčnieval ponad všetky ostatné verzie nového iPhonu 14. Potvrdili sa tak slová analytikov a žezla najpredávanejšieho modelu sa chopil prémiový iPhone 14 Pro Max.

Prečítajte si tiež  Apple začalo predávať nový iPhone 14 / 14 Pro, Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE 2. Kedy prídu do ponuky ďalšie produkty?

Podľa známeho analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo sa predobjednávky týkajúce sa nových jablkových smartfónov vyvíjali presne podľa odhadov. Záujemcov neodradila ani vyššia cena Pro zariadení, nakoľko práve najdrahší model sa stal aj najžiadanejšou voľbou. Zvláštne však je, že rovnako veľký iPhone 14 Plus, ktorý v ponuke nahradil doterajšieho figuranta v podobe iPhonu 13 mini vôbec nedosahuje očakávané čísla.

Druhým najžiadanejším modelom je iPhone 14 Pro, ktorý je až na výdrž batérie a veľkosť obrazovky dvojičkou modelu 14 Pro Max. Naopak základné verzie ostali takpovediac na ocot, keďže v porovnaní s minulou generáciou ponúkajú len minimum rozdielov. Ktorý z nových modelov je vašim favoritom? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

iPhone 14 Plus / 14 Pro Max
Zdroj: YouTube / Andru Edwards

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here