Zábavná hra Mountain Goat Mountain, kde je hlavnou hrdinkou malé rohatá koza, ktorá skáče cez rozličné prekážky po hore a snaží sa dostať čo najvyššie. Skús si ju zahrať, ale nezabudni, že nesmie ostať hladná.

Goat

Všetko sa to začne logom a malou skákajúcou kozou vpravo dole. Potom je naša hrdinka zmätená a ty ju ovládaš posúvaním alebo ťukaním do štyroch smerov po trávnatých alebo kamenných schodoch a počas výstupu hore sa musíš vyhýbať všetkému, čo koze škodí.

Ide napríklad o kamene, stromy, vodu alebo o schody, ktoré sa prepadávajú. Pre rýchlejší výstup môžeš skočiť na šípku, ktorá kozu posunie o pár schodov vyššie ale vedz, že čím pôjde vyššie, tým bude obtiažnosť vyššia.

Pre lepšie skóre zbieraj zlaté mince, za ktoré získavaš poklad vo forme mincí. V nastaveniach si môžeš nastaviť zapnutie alebo vypnutie hudby či zvukov, kvalitu zobrazenia alebo spôsob ovládania. V dolnej časti nájdeš svoje platby a podporu.

Kozu môžeš dať upgrade a tak zmeniť jej vonkajší výzor, avšak za poplatok 99 centov. A nakoniec, najdôležitejšie je, aby si počas skákania, skákal aj na polia s trávou, ktorú koza počas hry musí žrať, inak hra končí a nasleduje R.I.P.

Hodnotenie

Hra je veľmi návyková a kvalita zobrazenia je na dobrej úrovni, chválime aj možnosť nastavenia kvality obrazu, keďže pri starších zariadeniach to už môže byť problém.

Jediná vec, ktorú by sme chceli vytknúť je, že ovládanie je niekedy chaotické a ty nevieš kam ďalej. Privítali by sme rôzne levely či prostredia, ktoré by vytvárali lepší dojem z hry.

Naše hodnotenie: 70%

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.2.39

GOAT in
SvetApple.sk

Stiahnuť z App Store Mountain Goat Mountain (zadarmo)

Prečítajte si tiež  INFOGRAPHICS: What will the iPhone product line looks like in 2020?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -