Máš už dosť e-mailovej schránky, ktorá nedokáže nič viac ako len liezť na nervy? Popri Inboxe od Googlu alebo Outlooku od Microsoftu prichádza na rad Spark od Readdle. Intuitívna e-mailová schránka.

Všetky účty v jednom

Ako býva zvykom, pri tomto type e-mailových aplikácií máš na výber možnosť pridať svoje účty od rôznych poskytovateľov. Či už ide o Gmail, Outlook alebo dokonca iCloud Mail, Spark si s nimi jednoducho poradí a automaticky pridá do inboxu, ktorý sa nazýva Smart Inbox. Prichádzajúce správy sú rozdelené podľa toho, čo obsahujú. Správa má po otvorení svoju hlavičku so všetkými informáciami zarovnanú na stred . Ak ti príde správa známeho a tebe sa odpisovať nechce, môžeš mu poslať krátku odpoveď – Like, Thanks a Smile. Všetky prílohy v správach máš v jednom priečinku a tak ich nemusíš hľadať otváraním viacerých e-mailov. V nastaveniach si môžeš upraviť svoje účty, pridať prepojené služby (Dropbox, Google Disk, OneDrive, atď), s ktorými budeš mať obsah svojich e-mailov naozaj všade. Na výber máš aj možnosti prispôsobenia správy e-mailov, nastavenie akcií posunutia v schránke a upozornení. Zaujímavou funkciou je pridanie vlastných podpisov v správach, kde si môžeš zvoliť viacero foriem a tak ich pri písaní e-mailu použiť posúvaním do strán.

- Reklama -

Hodnotenie

Spark som si okamžite obľúbil a hneď zaujala miesto hlavnej aplikácie na e-maily. Predošlá, Inbox od Googlu nebola to pravé orechové, ale Spark ide rýchlo, ľahko sa používa, má viacero prispôsobení a nechýbajú aj inteligentné upozornenia na prichádzajúce e-maily, ktoré ťa naozaj zaujímajú. Vyčítame absenciu slovenčiny.

Celkové hodnotenie: 4,9/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Spark (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.0

Môže ťa zaujímať
- Reklama -