Jedinečná aplikácia, ktorá umožňuje z tvojich fotiek a videí vytvárať zbierky, v ktorých môžeš listovať, zdieľať ich na sociálnych sieťach či vložiť na svoju stránku. To je Steller.

Steller

Pre používanie si vytvor Steller konto, s ktorým budeš mať vlastný profil s tvojimi spomienkami, kolekciami či konceptmi. Pri vytváraní príbehu si môžeš vybrať tému, ktorú chceš použiť. Potom si vyber fotky alebo videá, z tvojho výletu či dovolenky. Importuj ich do editora,  kde máš na výber zo šablón určujúcich, ako bude fotka umiestnená a kde bude text.

Ak si vyberieš, ukáže sa ti aktuálna ukážka s možnosťou úpravy textu. V editore textu môžeš meniť veľkosť pomocou tlačidiel plus a mínus, farbu, zarovnanie a font, ktorých mohlo byť trochu viac. Ak si spokojný ťukni na Done a pokračuj ďalšími úpravami alebo si pridaj nové a nové strany s tvojimi fotkami.

Vytváraj príbehy

Ak ťukneš na Pages, zobrazí sa pás s ukážkami strán, ktoré môžeš zmazať alebo ešte dodatočne zmeniť tému. Ťuknutím na Preview sa tvoj príbeh dokončí a s náhľadom strán, medzi ktorými sa pohybuješ posúvaním do strán. Pekné prechody, ktoré listovanie má pripomínajú strany knihy.

Ak sa rozhodneš príbeh publikovať v tvojom profile ťukni na Publish, ak nie, choď spať a s úpravami pokračuj ďalej. Priamo pri zdieľaní príbeh môžeš zdieľaj aj na Facebooku či Twitteri. K tvojim publikovaným príbehom máš prístup z profilu a môžeš ich ešte meniť ak chceš.

Steller hodnotíme veľmi pozitívne. Dokáže uchovať spomienky nielen vo forme fotiek ale aj videí, pričom úprava a kreativita, ktorú môžeš pri vytváraní je prakticky neobmedzená. Jediné, čo nás nepotešilo bolo málo dostupných fontov.

Hodnotenie: 9/10

[appbox 785128002 appstore ]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here