Zabudni na tlačenú verziu TV programu. TV Program pre Slovensko zmení tvoj pohľad na TV program, pretože ho máš na dosah ruky.

Z každého rožku trošku

Appka má jednoduché rozhranie, s ktorým bude vyhľadávanie staníc, programov a informácie o vysielaných programoch hračka. Začni tým, že si vyberieš svoje obľúbené stanice, ktoré chceš zobraziť v TV programe kliknutím na ikonu +. TV stanica sa pridá medzi obľúbené stanice a prakticky okamžite sa zobrazí aktuálny program, ktorý je vyznačený červenou čiarou. V programe sa posúvaš klasicky, čiže doprava a doľava. Ak chceš vedieť, o čom je daný film alebo relácia, klikni na názov a zobrazí sa okno s obsahom filmu a dokonca si môžeš nastaviť pripomienku pred začatím programu. V hornej lište máš na výber zobrazenie TV programu na včerajší deň, dnes a zajtra. Kliknutím na názov stanice na ľavej strane sa zobrazí program len pre danú stanicu na celý deň.

Hodnotenie

Appku hodnotíme kladne, pretože je pravdepodobne jediná, ktorá zobrazí program pre Slovensko. Vytýkame to, že občas sa stane, že info napr. o filme nie je kompletné a prijali by sme aj herecké obsadenie či rok vydania.

Celkové hodnotenie: 4,2/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TV Program pre Slovensko (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu