Zabudni na tlačenú verziu TV programu. TV Program pre Slovensko zmení tvoj pohľad na TV program, pretože ho máš na dosah ruky.

Z každého rožku trošku

Appka má jednoduché rozhranie, s ktorým bude vyhľadávanie staníc, programov a informácie o vysielaných programoch hračka. Začni tým, že si vyberieš svoje obľúbené stanice, ktoré chceš v TV program zobraziť kliknutím na ikonu +. TV stanica sa pridá medzi obľúbené stanice a prakticky okamžite sa zobrazí aktuálny program, ktorý je vyznačený červenou čiarou. V programe sa posúvaš klasicky, čiže doprava a doľava. Ak chceš vedieť, o čom je daný film alebo relácia, klikni na názov a zobrazí sa okno s obsahom filmu a dokonca si môžeš nastaviť pripomienku pred začatím programu. V hornej lište máš na výber zobrazenie TV programu na včerajší deň, dnes a zajtra. Kliknutím na názov stanice na ľavej strane sa zobrazí program len pre danú stanicu na celý deň.

- Reklama -

Hodnotenie

Appku hodnotíme kladne, pretože je pravdepodobne jediná, ktorá zobrazí program pre Slovensko. Vytýkame to, že občas sa stane, že info napr. o filme nie je kompletné a prijali by sme aj herecké obsadenie či rok vydania.

Celkové hodnotenie: 4,2/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TV Program pre Slovensko (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu

Môže ťa zaujímať
- Reklama -