Dlhú dobu sa hovorí o tom, že aj keď sa hra GTA 6 dostane do predaja pravdepodobne až koncom roka 2024 alebo začiatkom 2025, prvý trailer by sme mohli mať k dispozícii ešte do Vianoc 2023. Štúdio Rockstar Games je však v tomto smere pomerne záhadné a nedávna nám žiadne náznaky. Všetko sa však teraz zmenilo.

Na internete si totiž zarytí fanúšikovia všimli, že na oficiálnu internetovú stránku Rockstar Games bolo nedávno nahrané video, ktoré by mohlo byť práve trailerom na GTA 6. Bežne sa ku nemu nedostanete, no zmienky o ňom sa ešte aj našej redakcii podarilo pred pár hodinami nájsť pod kľúčovým slovom „rockstargames video“ na Google.

Akonáhle sme na odkaz na neznáme video klikli, automaticky nás to presmerovalo na všeobecnú stránku s videami na oficiálnej webovej stránke Rockstar Games. Samotné video sa tu však nenachádzalo.

Z toho môžeme usúdiť, že samotné video je v tomto prípade súkromné a bolo nahrané predčasne, aby sa štúdiu podarilo jeho vydanie presne naplánovať a načasovať. A aj keď samozrejme nedokážeme potvrdiť, či má súvislosť s Grand Theft Auto 6, existuje pomerne vysoká pravdepodobnosť, že áno.

Čiastočne to potvrdil aj portál Appuals, ktorý naznačil, že dátum vydania traileru je 26. október 2023. Uvedený trailer už mali údajne niektorí šťastlivci možnosť vidieť a malo by sa v ňom nachádzať rozprávanie dvoch nových postáv, ktoré bude poprepletané rozsiahlymi zábermi na Vice City, jeho obyvateľov, architektúru a prírodný svet.

Zdá sa teda, že sa máme na čo tešiť. Otázne však zostáva, či to bude 26. októbra alebo neskôr.

Rockstargames video GTA 6
Zdroj: SvetApple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  HBO Max zverejnilo trailer na šiesty diel The Last of Us. Pozrite sa na to čo nás čaká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -