Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí na hudbu vo svojom iPhone či iPade jednoducho nedajú dopustiť, určite je pre teba aplikácia Shazam pomerne známa. Práve vďaka tejto jednoduchej aplikácii dokážeš rozpoznať album, interpreta, či dotyčnú skladbu, ktorú práve počúvaš, páči sa ti, no nevieš od koho pochádza. Shazam dostal aktualizáciu a odteraz spolupracuje aj s Apple Music!

Shazam a Apple Music

Dnešným dňom, kedy bola celosvetovo spustená služba Apple Music sa používateľom po celom svete, ktorí majú nainštalovaný aktualizovaný Shazam, objavila ikonka práve v tejto aplikácii, s nápisom Apple Music. Všetko je to naozaj dokonalo premyslené a pomocou Shazamu budeš môcť v rámci trojmesačnej skúšobnej doby počúvať pesničky, ktoré si si našiel.

Aktualizácia však prináša aj iné novinky, ako napríklad ukazovadlo, ktoré ťa oboznámi s tým, koľkokrát bola daná pesnička v Shazam vyhľadávaná. Vývojári zjednodušili aj pridávanie playlistov a umelcov, ktorých hudba sa ti páči, budeš môcť sledovať a pritom všetkom byť informovaný o tom, aké novinky daný interprét kedy predstavil. No a na záver, aby sme nezabudli, Shazam dostal verziu aj pre hodinky Apple Watch, avšak to je v súčasnej dobe pomerne nepodstatné, minimálne pre náš trh, kde toto zariadenie stále nie je dostať.

Prečítajte si tiež  Shazam prekročil hranicu jednej miliardy vyhľadávaní mesačne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.