Pokiaľ posielate balíčky cez Slovenskú poštu, pravdepodobne využívate aj jej mobilnú aplikáciu, ktorá je ZADARMO dostupná ako pre iPhone, tak aj pre Android.

Inštitúcia túto apku vyvíja a neustále vylepšuje. Teraz vydala novú verziu s označením „2.2„, ktorá dostala niekoľko dôležitých noviniek.

Začať by sme mohli novou možnosťou podávania eReklamácie pre odoslané zásielky. Ak niečo nebude v poriadku, po novom všetko vyriešite veľmi rýchlo cez telefón. Rovnako tak môžete zdieľať odkaz na sledovanie zásielky. To doposiaľ nebolo možné.

Zaujímavosťou je tiež funkcia, ktorá vám dáva možnosť pripočítať poštovné ku dobierke pri odosielaní zásielky alebo automatické uloženie čísla účtu pre službu dobierka. Opäť drobnosť, ktorá vám bude šetriť čas.

V rámci vylepšenej apky si tiež môžete nastaviť samostatné notifikácie o doručení zásielok a zobraziť všetky potrebné informácie pre vyzdvihnutie zásielky aj bez pripojenia na internet.

Upozorňujeme ale, že na to, aby ste tieto vylepšenia mohli používať musíte apku aktualizovať. Mnohým používateľom sa to spraví automaticky na pozadí.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Kedy Apple oficiálne oznámi iPhone 15 event?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -