V spoločnosti Apple plnia svoje sľuby. Tak ako už bolo dávnejšie avizované, do Apple Arcade má každý mesiac pribudnúť niekoľko nových titulov, no a presne to sa teraz deje. Novinkou je v tomto prípade legendárny SpongeBob: Patty Pursuit. Zabaví vás na celé hodiny.

SpongeBob: Patty Pursuit prichádza do Apple Arcade.

Pokiaľ máte radi zábavu a predplácate si službu Apple Arcade, máme pre vás skvelú správu. Apple sem dnes pridalo SpongeBob: Patty Pursuit, takže si ju môžete rovno stiahnuť. Vašou úlohou bude poraziť Planktónových pomocníkov a zachrániť tým SpongeBobových priateľov.

Hra je autormi popisovaná ako dobrodružná. Sami budete hrať za postavu SpongeBoba, skúmať virtuálny svet, zbierať mince, ničiť prekážky a robiť všetko preto aby ste napokon zachránili svojich kamošov. V hre sa stretnete s legendárnymi miestami ako Bikini Bottom, Glove World či Chum Bucket. Tak isto sa tu vyskytnú aj postavičky ako Patrick, Sandy, Squidward, Plankton a mnohí ďalší…

Herná služba Apple Arcade je k dispozícii za 4,99€ mesačne (plus 30-dňová bezplatná skúšobná verzia). Na začiatku sa tu nachádzalo 100 herných titulov, no dnes, po pol roku je ich tu už ďaleko viac. Veľkou výhodou je, že sa v žiadnej z hier nenachádzajú dodatočné in-app nákupy alebo reklamy. Nič vás teda nevyrušuje a ani nenúti k míňaniu veľkého množstva peňazí.

Prečítajte si tiež  Kúpte si MagSafe nabíjačku na iPhone so skoro tretinovou zľavou. Jej nákup sa oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.