Tvorcovia najväčšej hudobnej streamovacej služby na svete sa zamerali na zlepšenie používateľského rozhrania desktopovej verzie aplikácie. Ako uvádza Spotify, nezmenil sa iba dizajn ale aj rozmiestnenie prvkov, tlačidiel či celková funkcionalita.

Vývojári v oficiálnej správe tvrdia, že všetky zmeny boli aplikované na základe dlhodobého testovania a získavania spätnej väzby od samotných používateľov.

Počítačová apka je po novom prakticky rovnaká, ako tá webová a tak sa ani v jednom prípade nestratíte. Spotify si samozrejme zachoval všetky svoje funkcie a vzhľad by mal pôsobiť jednoduchším a čistejším dojmom.

Spotify dostáva vylepšený dizajn pre počítače!

Medzi hlavné odlišnosti, ktoré si všimnete na prvý pohľad patrí zmena umiestnenia vyhľadávania – na ľavej strane. Profil používateľa môže tak isto obsahovať jeho najobľúbenejších umelcov či skladby a pribudol aj rýchly prístup ku novinkám (či už skladbám alebo podcastom).

Pokiaľ patríte medzi používateľov aplikácie Spotify, napíšte nám do komentára, ako ste s týmyto vylepšeniami spokojní. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Toto video bolo natočené na iPhone 4S. Vráťte sa v čase o 10 rokov späť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.