Najväčšia streamovacia služba na svete Spotify sa neustále pokúša čo najviac priblížiť ku svojim predplatiteľom. Teraz pribudla úplne nová funkcia, vďaka ktorej budete môcť počúvať hudbu v reálnom čase s inými používateľmi. Zdieľať sa bude aj samotné ovládanie prehrávača.

Spotify priniesol novú, zaujímavú funkciu!

Spoločnosť Spotify dnes uviedla, že pandémia COVID-19 zmenila návyky používateľov v oblasti počúvania hudby. Podľa jej štatistík sa oveľa viac zdieľali playlisty a takisto jednotlivé skladby prostredníctvom sociálnych sietí, ako kedykoľvek pred tým.

Na tento jav bolo potrebné urýchlene reagovať a dať ľuďom niečo, vďaka čomu bude možné počúvať hudbu používateľa/ používateľov v reálnom čase. Novinka je už na svete a ak ju chcete vyskúšať, budete potrebovať predplatné, Spotify Premium. Následne sa môžete vďaka hudbe spojiť so svojimi priateľmi alebo rodinou a spoločne ju počúvať.

No a ako zdieľať hudbu s ostatnými? Je to veľmi jednoduché. Stačí ak otvoríte ponuku „pripojiť“ (v ľavom dolnom rohu obrazovky) a následne kliknete na zdieľanie skenovateľného kódu. Práve prostredníctvom neho sa bude môcť ktokoľvek pripojiť na vaše prehrávanie. Výborná je v tomto prípade aj možná zmena skladieb alebo ich pridávanie ktorýmkoľvek používateľom. Každý, kto bude zdieľanú hudbu počúvať ju bude môcť ovládať prostredníctvom štandardných prvkov. Vyskúšali ste už túto novú funkciu aj vy?

Spotify je zastaralý. Podľa analýzy je pozadu za svojou konkurenciou.
Spotify priniesol novú, zaujímavú funkciu!
Prečítajte si tiež  WhatsApp má problém. Užívatelia iPhonov sa sťažujú na padanie aplikácie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.