Pokiaľ sa pripravujete na skúšky pre získanie vodičského preukazu, najprv musíte dokonalo poznať vyhlášku. Jeden z najlepších spôsobov ako sa ju naučiť, je vykonávať všetky testy na vodičák neustále dookola. Potvrdí vám to snáď každý, kto dnes šoféruje. Vďaka jednoduchej appke ich môžete mať zadarmo vo vašom mobile.

Testy na vodičák – Autoškola

Pokiaľ chcete dokončiť skúšky v autoškole, musíte byť pripravení. Strach a stres z nevedomosti nie je práve to, čo vám zarúčí úspešné dokončenie testov. Niektoré otázky sú jednoduché, iné zase poriadne komplikované. Ak sa na ne ale dostatočne pripravíte, nič vás pri „ostrom“ testovaní neprekvapí. Pomôže vám aj aplikácia Autoškola, ktorá je veľmi jednoduchá.

Stiahnuť si ju môžete rovno do vášho iPhonu (link tu) alebo Androidu (link tu). Všetko je úplne zadarmo. K dispozícii budete mať aktuálne otázky, ktoré sú dostupné od 1.4.2020. Vývojári appku navyše neustále aktualizujú a vylepšujú. Pokiaľ sa objavia nejaké zmeny vo vyhláške, rýchlo sa sem dostanú. V rámci bezplatnej verzie máte k dispozícii všetky testy pre skupiny vodičských preukazov A,B,C,D,T. Plná verzia stojí 2,29€ a odstraňuje reklamy. Iných funkcií by sa týkať nemala.

Ako funguje aplikácia v praxi?

Na začiatku máte prázdnu plochu. V pravom hornom rohu kliknite na tlačidlo „nový“ a vyberte číslo testu (alebo kategórie: test z chýb, neurobený test, test z obľúbených), z ktorého sa chcete vyskúšať. Následne použite tlačidlo „Štart„. Teraz sa vám začne odpočítavať presne 20:00 minút, počas ktorých musíte vypracovať 27 otázok. Niektoré pôjdu automaticky, nad inými porozmýšľate. Nebojte sa, stihnete to…

Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile. Autoškolu zvládnete ľavou zadnou.
Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile

Pokiaľ budete predčasne hotoví, kliknite na tlačidlo „Ukončiť“ (ktoré sa taktiež nachádza v pravom hornom rohu). Vo vyhodnotení sa dozviete, koľko a akých chýb ste urobili vrátane počtu získaných bodov. Tlačidlom „OK“ prejdete opäť na hlavnú ponuku, kde sa úspešný/neúspešný test uloží. Vďaka tomu budete mať perfektný prehľad o tom, kde musíte ešte zabrať.

V spodnej sekcii menu môžete zvoliť aj kolónku Chyby. Nachádza sa v nej všetko, čo ste nevyplnili správne. Po rozkliknutí konkrétnej položky máte k dispozícii vašu (zlú) odpoveď a správnu odpoveď.

Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile. Autoškolu zvládnete ľavou zadnou.
Chyby – svetapple.sk

Okrem toho tu máte k dispozícii aj kolónku Otázky. Autori sem vložili celú teóriu, ktorá sa týka vyhlášky, značiek a križovatiek. Môžete si ju krok po kroku poprezerať s tým, že sa vám postupne dostane do hlavy (aj keď priame skúšanie je podľa nás najlepší spôsob, ako sa pripraviť).

Prečítajte si tiež  Základný iPhone 15 sa odhaľuje na ďalších fotkách. Androidy sa môžu začať triasť
Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile. Autoškolu zvládnete ľavou zadnou.
Teória – svetapple.sk

Na záver tu máme ešte Nastavenia. Okrem zaplatenia sumy 2,29€ za plnú verziu (čím podporíte autorov appky) viete vymazať všetky údaje a záznamy testov. Začnete tak úplne odznova. Držíme palce pri skúškach a želáme vám, aby ostré testy na vodičák vyšli správne 🙂 .

Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile. Autoškolu zvládnete ľavou zadnou.
Testy na vodičák zadarmo vo vašom mobile. Autoškolu zvládnete ľavou zadnou.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.