Moderné mobilné zariadenia dostávajú rok čo rok výkonnejší hardvér, pri ktorom výrobcovia uvádzajú, že sa bude dať využívať na hranie tých najnáročnejších hier. Povedzme si ale na rovinu, že na iPhone si dnes púšťame prevažne jednoduché tituly, ktoré nás nijak výnimočne nenadchýnajú svojou grafikou. Nový Assassin’s Creed to ale môže zmeniť.

Spoločnosť Ubisoft Mobile na svojom oficiálnom YouTube kanáli zverejnila video, v ktorom nám poodhaľuje prvé zábery z hry, ktorú nazýva „Assassin’s Creed Codename JADE„.

V súčasnosti o tejto novinke nemáme veľa informácií, no na základe videa je jasné, že sa bude odohrávať v Číne a podľa niektorých zahraničných médií sa máme dočkať aj open-world sveta. To čo nás však najviac zaujalo je grafické spracovanie, ktoré vyzerá vskutku úchvatne.

Pokiaľ budete mať najnovší iPhone s výkonným procesorom, je skoro isté, že túto hru si po vizuálnej stránke užijete. Samozrejme, stále sa to nedá porovnávať s modernými hernými konzolami, no s ich predchodcami už možno aj áno. Veď nezabúdajte, že váš iPhone nemá na hrúbku ani 8 milimetrov a jeho čip je na hranie podobných hier ako stvorený.

Ubisoft Mobile nás na záver navnaďuje informáciou Comming Soon, čo znamená, že hra príde do AppStore a Google Play už čoskoro. Presný dátum uvedenia na trh ale zatiaľ zverejnený nebol.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ako na vás nová hra pôsobí. Páči sa vám jej vizuálne spracovanie, alebo by ste v roku 2022 očakávali viac? Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  „Mario Kart Tour“ dostane vylepšenie, po ktorom všetci hráči dlhodobo volajú.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here