Spoločnosť Apple predstavila pred pár dňami novú Apple TV 4K, ktorá ponúka procesor A15 Bionic a ovládač s podporou štandardu USB-C. Hlavnou zmenou je však cena, pretože tento produkt prekvapivo zlacnel. V súčasnosti štartuje jeho 64 GB verzia (bez ethernet portu) na sume 169 € a 128 GB verzia na sume 189 €.

Pôvodné Apple TV 4K boli ešte drahšie, no keďže Apple znížilo ceny nástupcu predajcovia nemali moc na výber. Aj keď má minuloročný model iba 32 GB úložisko a procesor A12 Bionic, nemusíte sa ničoho obávať. Toto zariadenie budete aj tak používať hlavne na sledovanie seriálov, filmov či prezeranie fotiek z dovolenky.

- Reklama -

No a cena? Tá je naozaj symbolická. Autorizovaný predajca spoločnosti Apple si pýta za starší model Apple TV 4K po zľave iba 139 €. Nejde však o žiadnu archaickú verziu. Tento produkt prišiel na trh začiatkom minulého roka.

Ak nie ste extra nároční, ušetriť 30 € sa v tomto prípade oplatí. Rozdiel medzi Apple TV 4K 2021 a 2022 pravdepodobne ani nespoznáte. Ak však plánujete hranie hier a vykonávanie náročnejších úloh, Apple TV 4K 2022 bude pre vás lepšia voľba.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -