Spoločnosť Apple predstavila pred pár dňami novú Apple TV 4K, ktorá ponúka procesor A15 Bionic a ovládač s podporou štandardu USB-C. Hlavnou zmenou je však cena, pretože tento produkt prekvapivo zlacnel. V súčasnosti štartuje jeho 64 GB verzia (bez ethernet portu) na sume 169 € a 128 GB verzia na sume 189 €.

Pôvodné Apple TV 4K boli ešte drahšie, no keďže Apple znížilo ceny nástupcu predajcovia nemali moc na výber. Aj keď má minuloročný model iba 32 GB úložisko a procesor A12 Bionic, nemusíte sa ničoho obávať. Toto zariadenie budete aj tak používať hlavne na sledovanie seriálov, filmov či prezeranie fotiek z dovolenky.

No a cena? Tá je naozaj symbolická. Autorizovaný predajca spoločnosti Apple si pýta za starší model Apple TV 4K po zľave iba 139 €. Nejde však o žiadnu archaickú verziu. Tento produkt prišiel na trh začiatkom minulého roka. Staršiu Apple TV 4K kúpite aktuálne na Slovensku za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak nie ste extra nároční, ušetriť 30 € sa v tomto prípade oplatí. Rozdiel medzi Apple TV 4K 2021 a 2022 pravdepodobne ani nespoznáte. Ak však plánujete hranie hier a vykonávanie náročnejších úloh, Apple TV 4K 2022 bude pre vás lepšia voľba.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Obrázky ukazujú, ako bude vyzerať CarKey v iOS 14!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here