Inteligentné hodinky Apple Watch sú vo svete extrémne populárne. Je to preto, lebo toto zariadenie disponuje bohatou hardvérovou, ale aj softvérovou výbavou. Pokiaľ ste si Apple Watch našli pod stromčekom, prípadne ich vlastníte, ale chcete sa ich naučiť používať ešte lepšie a efektívnejšie, v dnešnom videu uvidíte 10 užitočných tipov, ktoré vám s tým pomôžu.

Apple Watch prešli za posledné roky obrovským vývojom. Tieto hodinky disponujú kvalitným OLED displejom, ktorý je v drahších verziách vybavený aj ochranou cez zafírové sklíčko či funkciou Always-on. Hodinky tiež majú fantastický operačný systém watchOS, ktorý podporuje kvantum prispôsobiteľných ciferníkov.

Aby toho nebolo málo, zatiaľ čo staršie modely mali 32 GB pamäť, tie nové, ktoré prišli na trh v septembri 2023 s čipom S9 majú pod kapotou až 64 GB úložisko.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Môžete si naň teda uložiť nielen množstvo súborov (napríklad fotografie zo svojho iPhonu), ale aj aplikácie z internetového obchodu App Store, ktoré sú častokrát schopné doplniť chýbajúce funkcie.

Apple vás naučí používať vaše Apple Watch 

Ak teda chcete spoznať Apple Watch skutočne do posledných detailov, pozrite si nasledujúce video priamo od spoločnosti Apple, ktoré vám v tom pomôže. Je to asi najlepší produkt svojho druhu, tak prečo ho nemať na sto percent pod palcom.

Ešte predtým, než sa dostanete ku videu chceme pripomenúť, že Apple v súčasnosti predáva tri modely Apple Watch. Ide o:

Nezabudnite na štýlový remienok z Loopi so zľavovým kódom

Ak sa vám nepáči základný silikónový remienok na Apple Watch, prípadne chcete svojich blízkych potešiť príslušenstvom pre Apple Watch, na Loopi.sk nájdete široký sortiment remienkov v rôznych farbách, verziách a tiež materiáloch.

Loopi Steel magnetic loop
Zdroj: Loopi

K dispozícii budete mať aj zľavový kód „svetapple20„, s ktorým sa zníži cena celého vášho nákupu až o 20 %. Navyše pri platbe cez Apple Pay dostanete drobnú zľavu, ako bonus a pri objednávke nad 39,99 € neplatíte dopravu. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hodinky Xiaomi Watch S1 Active sú extrémne lacné. Majú vynikajúcu výdrž, množstvo funkcií a elegantný dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -