Nové produkty ako modely z radu iPhone 13, nový iPad 9. generácie alebo iPad mini 6, ktorých predstavenia sme sa dočkali počas konferencie California Streaming sú v predaji presne týždeň. Nové hodinky Apple Watch Series 7 sa síce na konferencii dostatočne predviedli, no ich presný príchod je zatiaľ veľkou neznámou.

Apple síce nešpecifikovalo presný dátum spustenia predaja nových hodiniek avšak vieme, že na trh majú doraziť ešte behom tejto jesene. jeden z popredných leakerov, ktorým je Jon Prosser tvrdí, že ich spustenia sa dočkáme už v nasledujúcich týždňoch. Predobjednávky by pritom mohli začať už budúci týždeň.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo úplne nový iMac!

Tomuto tvrdeniu nasvedčuje aj nedostupnosť momentálnej generácie Apple Watch Series 6, ktorá je napríklad v Spojených štátoch vypredaná. Nahradiť by ju už onedlho mali „sedmičkové“ hodinky, ktorých produkcia sa podľa všetkého oneskorila kvôli novému displeju.

Podľa ďalšieho renomovaného analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo sa Apple s týmito problémami úspešne popasovalo a produkcia beží naplno od polovice septembra. Na povrch tiež vyplávali informácie, že gigant z Cupertina začal oslovovať média s požiadavkou, aby sa pripravili na recenzie a testy chystaného zariadenia. Špecifický dátum však nebol poskytnutý ani v tejto správe.

Apple Watch 7

Najpravdepodobnejším scenárom je teda spustenie predobjednávok budúci, respektíve druhý októbrový týždeň. Na stole je aj možnosť, že Apple spustí predaj hodiniek práve počas druhej konferencie, ktorá sa má týkať predstavenia nových MacBookov.

Apple Watch Series 7 sa síce žiadneho závratného upgradu nedočkali, no aj napriek tomu si jablková spoločnosť s ich predajom náramne dôveruje. Ako vnímate príchod novej generácie hodiniek vy? Máte záujem o kúpu nového modelu, alebo počkáte na väčší redizajn, ktorý by podľa všetkého mal doraziť v ďalšej – v poradí ôsmej generácii? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -