Ako by mohol vyzerať watchOS 8?

Aj keď sú Apple Watch vydareným zariadením, vždy sa dá pracovať na zlepšení. Dnes sa môžete pozrieť na zaujímavý koncept watchOS 8, o ktorý sa postarala redakcia magazínu 9to5mac. Všetky nápady sú realizovateľné a musíme povedať, že by nám dávali zmysel.

Autori sa zamerali napríklad na aplikáciu Zdravie, ktorá je dnes k dispozícii iba na iPhone. Za pomoci upraveného používateľského rozhrania by sa však mohla dostať aj na Apple Watch, vďaka čomu by používateľ získal oveľa lepší prehľad o svojich aktivitách a ďalších dátach.

Zaujali nás tiež widgety v notifikačnom centre, ktorého potenciál je v súčasnosti nevyužitý. Jednoduchým spôsobom by ste sem pridali mini-aplikácie podobne, ako to máte na domovskej ploche iPhonu. Zabezpečili by vám rýchlejší prehľad o prehrávaných skladbách, počasí, spánkovom režime a tak ďalej…

Pozornosť si zaslúžia aj nové ciferníky, prepracovaný správca batérií (vašich zariadení) či vylepšené mapy. Vo všetkých prípadoch pôsobí koncept tak, ako by ho navrhla spoločnosť Apple. Aj to je jeden z dôvodov, prečo nás zaujal.

Pozrite si galériu a napíšte nám do komentára, ktorú zo zmien by ste uvítali v každodennej praxi. Je dosť možné, že podobné riešenia uvidíme aj vo finálnej verzii watchOS 8, no nedá sa to povedať o všetkom. Nechajme sa prekvapiť.

Prečítajte si tiež  Hey Apple! túto otravnú chybu v iOS 14 by ste už mohli opraviť...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.