Pokiaľ by ste chceli nové inteligentné hodinky, avšak nechcete do nich investovať veľa peňazí, riešením môžu byť práve Amazfit Active. Toto zariadenie má veľmi dobrú hardvérovú výbavu, parametre a schopnosti a navyše sa predáva za mimoriadne výhodnú cenu. Jeho dizajn sa navyše podobá na Apple Watch.

Amazfit Active majú dotykový 1,75″ AMOLED Always-on displej s vysokým rozlíšením a chemicky tvrdeným sklíčkom. Rovnako sa v nich nachádza aj viacero senzorov, medzi ktoré patrí snímač srdcového tepu, sledovanie hladiny kyslíka v krvi, krokomer a ďalšie. Hodiny vám zmerajú spánok, aktuálnu úroveň stresu či dokonca kvalitu dýchania. Taktiež vedia rozpoznať tepové zóny a Amazfit Active nechýba ani GPS.

Čo sa týka ceny týchto hodiniek, tu sa dostávame k tej príjemnejšej časti. Zariadenie je totiž vzhľadom na to, čo všetko ponúka až neuveriteľne lacné. Veď si len predstavte, že za základné Apple Watch SE, ktoré majú horšiu výbavu zaplatíte cez 300 €. Naopak, Amazfit Active, ktoré sú v predaji od októbra vás po kliknutí na tento odkaz budú stáť len 126 €. A uznajte sami, že tomuto sa dá konkurovať iba ťažko.

Samozrejmosťou sú v tomto prípade aj vstavané ciferníky či široká ponuka športových režimov, ktorú ocenia najmä aktívne založení používatelia. Amazfit Active sú tiež odolné voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM), takže s nimi môžete aj plávať a rovnako disponujú veľmi dobrou, podľa výrobcu až 14 – dennou výdržou batérie na jedno nabitie. Ak ich, ale budete na dennej báze vyťažovať a požuvať všetky ich funkcie, počítajte skôr s 5 dňovou výdržou (čo je stále úplne super).

Na záver už iba uvedieme, že všetky dáta budete môcť pravidelne kontrolovať v aplikácii Zepp, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. Ak sa vám teda Amazfit Active páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 126 €. Z nášho pohľadu to môže byť veľmi dobrá voľba, no rozhodnutie nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 je teraz v zľave za bezkonkurenčnú cenu. Konečne sa jeho nákup oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -