Kvalitné inteligentné hodinky za dobrú cenu nemusia byť iba vašim zbožným prianím. Pomerne dokonalo to stelesňujú Amazfit Balance, ktoré ponúkajú veľmi dobrú technologickú výbavu, dlhú výdrž batérie a navyše sa dajú kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Toto zariadenie mnohí ľudia uprednostňujú pred Apple Watch a my sa tomu úprimne ani nečudujeme.

Amazfit Balance disponujú 1,5″ HD AMOLED a Always-on displejom s rozlíšením 480 × 480 pixelov. Zariadenie sa dá spárovať s iOS aj Androidom a ponúka špičkovú senzorovú výbavu. Jej súčasťou je sledovanie srdcového tepu, krokomer, oxymeter, monitoring spánku a tak ďalej. Amazfit Balance majú dokonca aj dvojpásmové GPS, čo je v ich kategórii skôr výnimkou. Takisto im nechýba NFC a platby cez službu Zepp Pay.

No a cena? Amazfit Balance sa dali v čase uvedenia na trh kúpiť za 250 €, čo je zhruba rovnaká čiastka, ako by ste zaplatili za základné Apple Watch SE po veľkej zľave. Po kliknutí na tento odkaz ich ale kúpite v zľave len za 216 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Okrem kvalitného hliníkové puzdra a prémiového spracovania vás pri hodinkách poteší aj odolnosť voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM).

Amazfit Balance
Zdroj: YouTube / Chase the Summit / Lim Reviews (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Amazfit Balance vás potešia celou sériou ciferníkov, ktoré sú ako statické, tak aj animované. Rovnako ponúkajú veľa športových režimov, z ktorých si vyberie naozaj každý svoj ideálny tréning. Aby toho nebolo málo, zariadenie vám skontroluje aj tepovú frekvenciu, mieru stresu, spôsob akým dýchate či SpO2.

Čerešničkou na torte je potom extrémna, až 14 dňová výdrž batérie na jedno nabitie. Aktívnejší používatelia síce musia počítať s maximálne týždňom, no aj to je výborný výsledok. Pokiaľ vás teda Amazfit Balance zaujali, z nášho pohľadu je to určite lepšia voľba, ako oveľa slabšie vybavené Apple Watch SE. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 216 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S22 Ultra kúpite vďaka zľave neuveriteľne lacno. Je to konkurent pre iPhone 14 Pro Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -