Dostupné inteligentné hodinky na každý deň aj cvičenie nemusia byť prehnane drahé. Pekným príkladom sú Amazfit BIP 5, ktoré prišli na trh v auguste 2023 a dnes ich môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Hodinky vás môžu nalákať aj na dizajn, ktorý pripomína Apple Watch.

Amazfit BIP 5 disponujú kvalitným displejom s rozlíšením 380 × 320 px (260 ppi) a 2.5D sklíčkom so špeciálnou ochranou proti odtlačkom prstov. K dispozícii majú vynikajúcu senzorovú výbavu, ktorá počíta s meraním srdcového tepu, oxymetrom, analýzou spánku Aj stresu, hodnotením PAI či sledovaním menštruačného cyklu. Amazfit BIP 5 podporujú iOS aj Android a môžete si na nich užívať viac ako 120 športových režimov.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je dnes veľmi priaznivá. Hodinky sa štandardne predávali len za 90 €, čo je samo o sebe lákavé. Dnes ich ale po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 70 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. Získate pri tom zaujímavý produkt, ktorý vám môže slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Zdroj: YouTube / Lim Reviews (snímka obrazovky)

Amazfit BIP 5 majú operačný systém s podporou vlastných ciferníkov, widgetov a dokonca v nich nájdete aj hry. Vo výbave im nechýba ani mikrofón či reproduktor a celá ich konštrukcia je odolná voči vode vďaka certifikácii 5 ATM (50 M). Amazfit BIP 5 potešia aj solídnou výdržou batérie. 300 mAh akumulátor zvládne fungovať ať 10 dní na jedno nabitie, pričom pri aktívnejšom používaní počítajte skôr s piatimi dňami. V oboch prípadoch je to, ale vynikajúca hodnota, ktorej sa veľa konkurentov nevyrovná.

V neposlednom rade ešte informácia o hmotnosti, ktorá dosahuje iba 26 gramov. Amazfit BIP 5 sú vďaka tomu extrémne ľahké a nebudú vám prekážať na zápästí. V hodinkách sa nachádza aj presné GPS s podporou 4 satelitných systémov, vďaka čomu vám DAJÚ presný prehľad o vašej aktuálnej polohe. Ak sa vám teda Amazfit BIP 5 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 70 €. Z nášho pohľadu je to fajn ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Amazfit BIP 5
Zdroj: YouTube / Lim Reviews (snímka obrazovky)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple sa vysmieva používateľom: Mac Pro, ktorý v roku 2019 predávalo za skoro 65 000 € dnes vykupuje za smiešnu sumu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -