Pokiaľ hľadáte dostupné inteligentné hodinky za rozumnú cenu, dnes vám predstavíme jedno zariadenie, ktoré sa z nášho pohľadu oplatí. Amazfit BIP 5 boli predstavené iba na začiatku augusta a predávajú sa za mimoriadne nízku cenu, ktorá je navyše ešte nižšia vďaka zľave. Tieto hodinky ponúkajú elegantný dizajn, krásne zobrazenie a hlavne plno rôznych senzorov a funkcií, ktoré vás budú sledovať vo dne v noci.

Amazfit BIP 5 sa v prvom rade spoliehajú na dotykový farebný TFT displej s rozlíšením 380 × 320 px (260 ppi). Obrazovka je navyše prekrytá 2.5D sklíčkom, ktoré ponúka ochranu voči odtlačkom prstov. O bezdrôtové pripojenie sa potom stará moderná technológia Bluetooth 5.2 a hodinky sú pripravené na viac, ako 120 športových režimov. Navyše až 7 z nich dokážu rozpoznávať úplne automaticky, čo sa hodí zábudlivcom. Nesklame ani senzorová výbava, v ktorej môže používateľ počítať s 24/7 meraním srdcového tepu, sledovaním hladiny okysličovania krvi, analýzou spánku a stresu, hodnotením PAI a tiež sledovaním menštruačného cyklu.

No a cena? Tá je na týchto hodinkách snáď najlepšia. Už sme si zvykli na to, že podobné zariadenia nebývajú príliš drahé, no len ťažko by ste zrejme odhadovali, že v tomto prípade za Amazfit BIP 5 nezaplatíte ani 100 €. Štandardne sa hodinky ponúkajú za cca 89,99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať dokonca za 82 €. Nie je to síce ohromná zľava, no samotná čiastka je fantastická a aj vďaka tomu, že sú Amazfit BIP 5 také lacné, ich môžete kúpiť napríklad aj svojim deťom. Určite z nich budú mať veľkú radosť.

Amazfit BIP 5
Zdroj: YouTube / Lim Reviews (snímka obrazovky)

Amazfit BIP 5 odolajú vode a ponúknu skvelú výdrž batérie 

Poteší tiež prítomnosť zabudovaného mikrofónu a reproduktoru či prepracovaný operačný systém, v ktorom sa nachádzajú rôzne ciferníky, widgety či dokonca hry. Áno čítate správne. Skúsili ste už niekedy hrať piškvorky na zápästí? S Amazfit BIP 5 je to možné.

Amazfit BIP 5
Zdroj: YouTube / Lim Reviews (snímka obrazovky)

Hodinky sa tiež chvália zvýšenou vodeodolnosťou 5 ATM (50 M) s certifikáciou IP68 a tiež dlhou výdržou batérie na jedno nabitie. Vďaka pomerne veľkému 300 mAh akumulátoru a úspornému procesoru zvládnu podľa výrobcu až 10 dní na jedno nabitie pri normálnom fungovaní. A aj keď by bola táto hodnota v praxi polovičná, stále by šlo vzhľadom na cenu a schopnosti o vynikajúci údaj.

Športovcov tiež poteší nízka váha zariadenia, ktorá dosahuje len 26 gramov a tiež ľahký a pohodlný silikónový remienok. Čerešničkou na torte je potom v Amazfit BIP 5 prítomnosť GPS s podporou 4 satelitných systémov, vďaka čomu budete mať presné informácie o svojej polohe. Hodinky sa tiež dajú spárovať s operačnými systémami iOS a Android.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako merať na Apple Watch hladinu kyslíka v krvi?
Amazfit BIP 5
Zdroj: YouTube / Lim Reviews (snímka obrazovky)

Ak sa vám teda Amazfit BIP 5 zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich získate za najlepšie ceny na Slovensku. Nie sú to možno najpokročilejšie inteligentné hodinky na trhu, no vzhľadom na ich cenu a funkcie ide z nášho pohľadu o zaujímavú ponuku. Navyše ide len o mesiac starý produkt, čo určite prospeje jeho dlhodobej životnosti. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -