Ak hľadáte kvalitné inteligentné hodinky s rozumnou cenovkou, Amazfit GTR 4 určite upútajú vašu pozornosť. Zariadenie sa spolieha na kvalitný Always-on AMOLED displej s vysokým rozlíšením a ovládaním v slovenskom jazyku. Výrobca navyše použil na tele hodiniek hliník, vďaka čomu pôsobia exkluzívnym dojmom podobne, ako konkurenčné Apple Watch SE od Apple.

Čo sa týka senzorov, Amazfit GTR 4 majú k dispozícii snímače na meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter či barometer. Aby toho nebolo málo, v ich útrobách sa nachádza aj dvojpásmové GPS, ktoré sa vám môže hodiť napríklad pri behaní, bicyklovaní alebo turistike. Koľko však tieto hodinky stoja? Na Slovensku sa ich cena pohybuje na úrovni 220 až 230 € no po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde sa predávajú od 181,01 €. Vďaka tomu môžete mať zariadenie o pár desiatok eur lacnejšie v porovnaní s bežnou cenou a o viac ako 100 eur lacnejšie v porovnaní s Apple Watch SE.

Konkurenčné zariadenie od Apple sa totiž vo svojej väčšej 44 mm verzii predáva oficiálne od 339 €, no niektorí predajcovia ho majú aj od 310 €. Netreba však zabúdať, že klasické Apple Watch SE nemajú Always-on displej ani oxymeter a zároveň vydržia omnoho kratšie na jedno nabitie.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All (úprava redakcie)

Práve v tejto oblasti sú Amazfit GTR 4 absolútne špičkové. Zatiaľ čo Apple Watch SE by mali zvládnuť 18 hodín na jedno nabitie v štandardnom režime, výrobca uvádza, že Amazfit GTR 4 dosahujú až 14 dní. A pokiaľ by bol tento údaj pri náročnejšom používaní aj o polovicu kratší, určite nám dáte za pravdu, že nabíjať hodinky raz týždenne nie je nič strašné.

Amazfit GTR 4 majú všetky vlastnosti prémiových zariadení no kúpiť si ich môžete za relatívne rozumnú cenu. Nie sú to ultra-lacné nekvalitné hodinky, ktorých je na internete skutočne mnoho. Je to premyslené a šikovné zariadenie, ktoré vám bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov. Ak vás teda oslovilo, najlacnejšie ponuky na jeho nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Zdroj: Bikeradar

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  YouTube Premium za 1,55 € / mesačne? Sú krajiny, kde je to možné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -