Zvažovali ste niekedy inteligentnú domácu kameru, ktorá dokáže snímať váš súkromný priestor vo dne i v noci a ponúkne vám možnosť kedykoľvek sa na ňu pripojiť cez svoj smartfón? Presne toto vám dá Immax VALL-II. Jednoduché a dostupné zariadenie je plné zaujímavých technických vychytávok a zároveň ho po zľave kúpite za super cenu. Sledovať cezeň môžete aj svoje deti či domácich miláčikov.

Immax VALL-II podporuje Wi-Fi pripojenie a taktiež disponuje aktívnou detekciou pohybu. Pokiaľ sa kamere podarí spozorovať niečo podozrivé, do vášho zariadenia pošle notifikáciu a vy to môžete skontrolovať. To všetko v rozlíšení 2560 x 1440 pixelov. Obrovským benefitom je tiež schopnosť snímania priestoru v 360° uhle. Kamera sa dokáže hýbať okolo vlastnej osi, takže sa nemusíte spoliehať na jedno statické umiestnenie. Taktiež tu nájdete aj kvalitný reproduktor či dokonca mikrofón. Cez kameru vďaka tomu budete vedieť komunikovať napríklad so svojimi deťmi.

Koľko však takéto šikovné zariadenie stojí? Nie veľa. Pravdepodobne teraz očakávate, že nastrelíme cenu presahujúcu hranicu 100 €. Opak je však pravdou. Inteligentná kamera Immax VALL-II je taká lacná, že sa tomu až ťažko verí. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite len za 27,9 €, čo vás možno bude motivovať k tomu, aby ste si zaobstarali hneď viacero kusov. Za takéto peniaze je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Immax VALL-II má aj nočné videnie 

Immax Neo Lite Vall-II
Zdroj: Immax

Aby toho nebolo málo, ešte stále sme nespomenuli všetky funkcie, ktoré má kamera Immax VALL-II k dispozícii. Jednou z jej hlavných výhod (najmä pre používateľov Androidu) je to, že dokáže komunikovať s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant.

Nakoľko, ale ide o cenovo veľmi dostupné zariadenie, na podporu Apple HomeKitu môžete rovno zabudnúť. Nahradí ju však vlastná mobilná aplikácia, ktorá je dostupná aj pre iPhone. Taktiež sa tu dajú využívať skratky prostredníctvom Siri.

Immax VALL-II je schopná okrem klasického natáčania videí zaznamenávať aj fotografie. Tie ukladá prostredníctvom Wi-Fi priamo na cloud, alebo si viete do kamery vložiť až 128 GB MicroSD kartu. Obrovským benefitom je tiež prítomnosť nočného videnia, ktoré vidí do vzdialenosti 5 metrov. Nech už sa teda bude diať čokoľvek, nebudete potrebovať svetlo, aby ste situáciu preverili online. Rozmery kamery sú len 60 mm × 100 mm × 60 mm a na napájanie slúži adaptér.

Prečítajte si tiež  Amazfit T-Rex 2 kúpite v zľave extrémne výhodne. Na letné aktivity sú ako stvorené

V skratke teda môžeme Immax VALL-II označiť za šikovné a dostupné inteligentné zariadenie, ktoré zabezpečí váš domov a tiež prostredie okolo neho. Stojí len pár desiatok eur a umožní vám sledovať všetko, čo za normálnych okolností nemôžete vidieť. Ak vás teda táto kamera zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 27,9 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -