Na trhu s inteligentnými hodinkami máte v dnešnej dobe na výber z veľkého zoznamu výrobcov a tiež modelov. Amazfit GTS 4 patria medzi obľúbenú voľbu Slovákov a popravde sa tomu nečudujeme. Toto zariadenie má moderný dizajn, kvalitné spracovanie, disponuje rôznymi snímačmi a čo je najzaujímavejšie, svojimi tvarmi pripomína Apple Watch. Amazfit GTS 4 môžete mať teraz za veľmi výhodnú cenu.

Spoliehať sa pritom budete na relatívne veľký 1,75″ AMOLED displej s rozlíšením 450 x 390 pixelov (ppi), na ktorom si môžete zobraziť cez 150 ciferníkov a taktiež podporuje režim Always-on. Rovnako budete mať k dispozícii mimoriadne presné dvojpásmové GPS či technológie ako snímač srdcového tepu, oxymeter (sledovanie hladiny kyslíka v krvi) alebo barometer. Samozrejmosťou je aj režim sledovania spánku či plná podpora operačných systémov iOS a Android.

V tejto súvislosti sa môžeme dostať rovno ku cene za Amazfit GTS 4, ktorá je veľmi priaznivá. Výrobca hodinky štandardne v Európe ponúka za 230 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 158 €. To je oproti úplne základným Apple Watch SE 2. generácie približne dvojnásobne nižšia cena! Nezabúdajte pri tom, že v prípade Amazfit GTS 4 budete mať aj Always-on displej či oxymeter. Na ten môžete v základných Apple Watch zabudnúť.

Amazfit GTS 4
Zdroj: Adventure / YouTube / 21vek (úprava redakcie)

Veľkou výhodou hodiniek je tiež to, že sú vyrobené z hliníka a tak sú nielen odolné, ale aj pôsobia hodnotnejším dojmom. K dispozícii budete mať cez 150 športových režimov, vďaka čomu si tu nájde každý fanúšik fyzickej aktivity to svoje. Hodinky tiež aktivitu vedia automaticky aktivovať, takže ak na to zabudnete, o všetko sa postarajú.

Amazfit GTS 4 majú tiež 300 mAh akumulátor a podľa výrobcu zvládnu fungovať až osem dní na jedno nabitie. Tu však treba zdôrazniť, že ide skôr o „úsporný“ režim. Pri bežnej prevádzke so zapnutým Always-on displejom počítajte skôr so štvordňovou výdržou. Aj to je, ale veľmi pekná hodnota, najmä ak to opäť porovnáme s 18 hodinami, ktoré vám dajú Apple Watch. V neposlednom rade tiež treba spomenúť, že Amazfit GTS 4 odolajú voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM).

Existujú aj Amazfit GTR 4. Sú o trochu drahšie no majú výrazne lepšiu výdrž batérie

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / GrupoReviews / De Tranquis (úprava redakcie) 

Ak sa vám Amazfit GTS 4 páčia po hardvérovej stránke, no nevyhovuje vám ich obdĺžnikový tvar, prípadne by ste potrebovali lepšiu výdrž batérie, výrobca predáva aj skoro identický model s označením GTR 4. Má okrúhly dizajn a disponuje prakticky rovnakou výbavou.

Prečítajte si tiež  Apple chcelo vývojárov zdrať z kože. Poplatok v App Store mal byť enormne vysoký

Jeho veľkou výhodou je, ale to, že má až 475 mAh akumulátor, vďaka čomu disponuje cca týždňovou výdržou pri aktívnom používaní na jedno nabitie. Cena je tiež veľmi priaznivá hoci za Amazfti GTR 4 zaplatíte o málo viac, ako za Amazfit GTS 4. Po kliknutí na tento odkaz sa hodinky predávajú za 167 €, čo je veľmi fajn ponuka. Rozhodnutie, ktorý model si vybrať, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -