S inteligentnými hodinkami sa v poslednom období roztrhlo vrece. K dispozícii je množstvo produktov od rôznych výrobcov, ktoré sa nás snažia osloviť dizajnom či funkciami. Pokiaľ hľadáte zariadenie, ktoré má všetky bežné funkcie a zároveň vydrží aj nejakú tú akciu, nič lepšie, ako Amazfit T-Rex 2 si v rozumnej cenovej relácii ani nemôžete vybrať. Tieto hodinky navyše kúpite v slušnej zľave.

Amazfit T-Rex 2 majú k dispozícii kvalitnú AMOLED obrazovku s uhlopriečkou 1,39″ a vysokým rozlíšením 454×454 pixelov (326 ppi). Samozrejmosťou je podpora funkcie Always-on a príjemným benefitom prítomnosť tvrdeného skla, ktoré zabráni vzniku veľkých škrabancov či ľahkému rozbitiu. Pomerne nečakaným prekvapením je v tejto cenovej relácii aj dvojpásmové GPS, s ktorým sa stretávame skôr vo vyššej triede inteligentných hodiniek, či plno užitočných senzorov, medzi ktoré patrí meranie srdcového tepu, oxymeter, meranie úrovne stresu, sledovanie spánku, ale aj akcelerometer, senzor tlaku, svetla či geomagnetický senzor. Veľa ľudí si tu skrátka príde na svoje.

Koľko však takto slušne vybavené hodinky vlastne stoja? Ak očakávate nejakú horibilnú čiastku, rovno vás potešíme, že tá sa tu konať nebude. Amazfit T-Rex 2 sa totiž štandardne predávajú za veľmi rozumných 229 € a po kliknutí na tento odkaz ich viete získať za 184 €. Ušetríte teda príjemných 40 € a získate zariadenie, ktoré nemá problém spolupracovať s Androidom, ani iOS zariadením.

Odolné sú podobne, ako Apple Watch Ultra 

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / Rohit Raj Gupta

Verte alebo nie, za vyššie uvedenú sumu môžete mať dnes veľmi zaujímavé inteligentné hodinky, ktoré sú dokonca certifikované na základne vojenskej normy americkej armády STD-MIL-810G.

V praxi to znamená, že prežijú extrémne tepelné výkyvy, dokážu pracovať pri teplote aj – 30 °C, neublížia im rôzne nárazy či otrasy a samozrejme sú odolné aj voči vode vďaka norme 100 M (10 ATM). Je to produkt, ktorý je ako stvorený na prípadnú apokalypsu. Už len dúfať, že ku nej nikdy nedôjde.

Fanúšikovia športov a aktivity sa tiež môžu tešiť na viac, ako 150 športových režimov či dokonca ich automatické rozpoznávanie. To je veľmi dobrá funkcia. O konektivitu sa potom stará technológia Bluetooth 5.0 a čerešničkou na torte je výdrž výborná batérie.

Amazfit T-Rex 2 majú výdrž, ktorú im Apple Watch ticho závidia 

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / MinistryTech (screenshot)

Amazfit T-Rex 2 dostali do vienka 500 mAh akumulátor, ktorý vraj zvládne fungovať až 24 dní na jedno nabitie. V praxi by sme boli skromnejší a radšej by sme počítali s 1 – 2 týždňami v rámci bežného používania. Aj to je, ale nadpriemerný výsledok.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 kúpite za fantastickú cenu: Nenechajte sa zmiasť vekom, stále je to špičkový počítač

Z nášho pohľadu ide teda o vynikajúcu alternatívu za Apple Watch Ultra pre ľudí, ktorí nie sú ochotní míňať toľko peňazí za spotrebnú elektroniku a zároveň im nerobí problém používať aj produkty iných značiek, než spoločnosti Apple. Po kliknutí na tento odkaz získate Amazfit T-Rex 2 za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -