Nákup nového televízora nemusí byť extrémne drahý. Pokiaľ hľadáte ideálny kompromis medzi kvalitným zobrazením vo vysokom 4K rozlíšením, veľkou 165 cm uhlopriečkou a nízkou cenou, tento Samsung TV s kódovým označením „UE65AU7172“ je pre vás ako stvorený. Okrem toho, že ho teraz viete kúpiť za šialene nízku cenu ponúkne špecifikácie, ktoré si pri používaní zamilujete.

65″ Samsung TV má k dispozícii mimoriadne kvalitný a ostrý obraz, čo oceníte pri sledovaní filmov, seriálov ale aj hraní hier. Zároveň tiež ponúka veľmi presné farby a technológie HDR10, HDR10+ a HLG, ktoré zlepšujú dynamický rozsah obsahu a pomáhajú zobrazovať veľmi jasné alebo naopak tmavé detaily. Obnovovacia frekvencia tohto televízora je síce 50 Hz, no pokiaľ nie ste extrémne náročný divák, určite vám to prekážať nebude.

Čo sa týka ceny, tak tá sa bežne na Slovensku pohybovala ďaleko za hranicou 650 €, pričom niektorí predajcovia uvádzajú pôvodnú cenu dokonca až 799 €. Keďže však nejde o horúcu novinku, televízor dnes môžete kúpiť vo veľmi príjemných zľavách. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde štartuje na cene 502 €, čo je za 65″ uhlopriečku skutočne dobrý deal.

Zabúdať tiež netreba na kvalitné audio, ktoré si chvália používatelia po celom svete. Domáce kino to síce nie je, no televízor ma dostatočne výkonne reproduktory na to, aby ste si plnohodnotne užili obsah, ktorý na ňom sledujete.

Aj fanúšik spoločnosti Apple si tu nájde svoje

Samsung 65" TV
Zdroj: Samsung

Samozrejmosťou je špičková konektivita za pomoci LAN portu, Wi-Fi či podpory štandardu Bluetooth. Televízor má tiež vstavané aplikácie ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV, vďaka ktorým sa dostanete ku svojmu obsahu mimoriadne jednoducho. Celé používateľské rozhranie zabezpečuje operačný systém Tizen.

V neposlednom rade nemôžeme nespomenúť podporu štandardu AirPlay 2, vďaka ktorému môžete do televízora streamovať obsah priamo zo svojich Apple zariadení. Postačí vám napríklad len niekoľko jednoduchých kliknutí na to, aby ste tu zrkadlili obrazovku zo svojho iPhonu, iPadu alebo Macu. Funguje to maximálne intuitívne.

65″ televízor od spoločnosti Samsung kúpite za najlepšie ceny na Slovenskom trhu u týchto predajcov. Tak neváhajte a využite atraktívnu ponuku, kým je ešte k dispozícii. Skladové zásoby sa postupne míňajú.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ľudia dávajú zbohom Androidu a prechádzajú na iPhone. Nový prieskum odhaľuje zarážajúce zistenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -