Inteligentné hodinky nemusia byť drahé na to, aby vám vydržali slúžiť niekoľko dlhých rokov a prežili aj náročné podmienky. Pekným príkladom sú Amazfit T-Rex 2, ktoré by svojou konštrukciou mohli konkurovať aj Apple Watch Ultra, nakoľko spĺňajú normu americkej armády STD-MIL-810G. A hoci by si za ne výrobca mohol pýtať vzhľadom na vybavenie či dlhú výdrž batérie vysokú cenu, v skutočnosti môžete Amazfit T-Rex 2 kúpiť veľmi lacno.

Hodinky majú 1,39″ AMOLED displej s podporou funkcie Always-on a rozlíšením 454 × 454 pixelov (326 ppi). Nechýba ani tvrdené sklíčko či prítomnosť veľkého množstva ciferníkov. Amazfit T-Rex 2 však prekvapia hardvérom, nakoľko v nich nájdete dvojpásmové GPS, snímač srdcového tepu, snímač hladiny kyslíka v krvi (oxymeter), senzor tlaku, akcelerometer či geomagnetický senzor. Taktiež sledujú spánok či úroveň stresu!

No a cena? To je tá najlepšia časť. Zatiaľ čo Apple Watch Ultra 2. generácie sa štandardne predávajú za poriadne mastných 899 € s DPH, Amazfit T-Rex 2 majú svoju cenovú politiku nastavenú poskromnejšie. Výrobca ich štandardne ponúka len za 229 € s DPH, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 174 € s DPH. Vďaka tomu ušetríte krásnych 55 € a získate produkt, ktorý svojou výbavou môže konkurovať niekoľkonásobne drahším zariadeniam.

Keď už sme spomenuli normu STD-MIL-810G, v súvislosti s ňou sa hodí pripomenúť, že hodinky prežijú naozaj tvrdé zaobchádzanie. Okrem rôznych vibrácii či nárazov im nevadia ani extrémne výkyvy teplôt, pričom Amazfit T-Rex 2 by vám mali verne slúžiť aj v mrazivých teplotách pri– 30 °C. Čo sa potom týka odolnosti voči vode, zariadenie bolo testované v rámci normy 100 M (10 ATM). Nič sa mu teda nestane, keď si pôjdete zaplávať, alebo s hodinkami skočíte do bazéna.

V neposlednom rade musíme zdôrazniť, že Amazfit T-Rex 2 podporujú 150 športových režimov a vďaka technológii Bluetooth 5.0 sú kompatibilné s iOS aj Android zariadeniami. Takisto majú k dispozícii 500 mAh akumulátor a ich výdrž batérie môže dosahovať pri aktívnom používaní približne týždeň na jedno nabitie. V extrémne úspornom režime je to dokonca 24 dní. Ak sa vám teda Amazfit T-Rex 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 174 € s DPH. Vzhľadom na to, čo všetko ponúkajú sa naozaj oplatia.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple spustilo predobjednávky na svoj MacBook Air 2022 (M2) aj na Slovensku. Takáto je jeho cena
Môže ťa zaujímať
- Reklama -