Ak chcete vlastniť extrémne odolné inteligentné hodinky, ktoré majú vynikajúcu senzorovú výbavu, dlhú výdrž batérie a atraktívny dizajn, máme pre vás jeden tip. Obľúbené Amazfit T-Rex 2 sa teraz dajú získať v zľave za extrémne výhodnú cenu.

Amazfit T-Rex 2 sú vybavené 1,39″ AMOLED displejom s vysokým rozlíšením 454 x 454 pixelov a podporou funkcie Always-on. Toto zariadenie však oveľa viac prekvapí senzorovou výbavou. Okrem snímača srdcového tepu je tu aj oxymeter, senzor tlaku, akcelerometer či dokonca dvojpásmové GPS. Hodinkám navyše nechýba ani geomagnetický senzor a pozorovať zvládnu aj váš spánok či úroveň stresu.

Azda najzaujímavejšia je na nich ale cena. Amazfit T-Rex 2 by mohli v mnohom konkurovať Apple Watch Ultra, nakoľko spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810G. Napriek tomu ich výrobca štandardne nepredáva za horibilných 899 € (ako Apple), ale len za 229 €, vďaka čomu si ich môže dovoliť skoro každý. Ešte viac vás, ale poteší, že hodinky kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 174,5 €. Ušetríte viac, ako 50 € a získate produkt, ktorý vám vydrží vďaka svojej solídnej konštrukcii ešte dlhé roky.

Amazfit T-Rex 2
Zdroj: YouTube / GadgetIn / Lim Reviews

A keď už sme napísali, že Amazfit T-Rex 2 spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810G, určite vás zaujíma, čo to v praxi znamená. Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, zariadenie prežije tvrdé zaobchádzanie vrátane rôznych nárazov, vibrácii či extrémnych výkyvov teplôt. Hodinky bez problémov fungujú aj pri – 30 °C a navyše s nimi môžete ísť hlboko do vody, nakoľko spĺňajú štandard 100 M (10 ATM). To sa hodí na plávanie, skákanie do bazéna ale aj na ľahké potápanie sa bez dýchacieho prístroja.

Amazfit T-Rex 2 tiež podporujú až 150 športových režimov a cez Bluetooth ich môžete prepojiť s iOS aj Android smartfónom. Nechýba ani veľký 500 mAh akumulátor, s ktorým sa môžete tešiť na približne týždňovú výdrž na jedno nabitie. Taktiež je tu extrémne úsporný režim, v ktorom údajne hodinky vydržia dlhšie ako 3 týždne. Ak sa vám teda toto špičkové zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 174,5 € . Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 klesol po zľave na cenové dno. Jeho kúpu nebudete ľutovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -